Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen tünetei vannak a...

Kinek milyen tünetei vannak a 37. heten? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már túl vagyok rajta, de akkor szültem :)
2014. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En kb 2 hete érzek jósló fajasokat, nem minden nap.Vannak nehezebb napjaim amikor egy kis setatol is elfaradok.Kb 1 hete vettem észre hogy a pocimon néha itt ott kis dombocskak lennének.Nem hiszem hogy keményedes, mert nem rándul össze csak érzem ha oda teszem a kezem.Szerintetek ez normális?
2014. szept. 18. 20:56
 3/7 A kérdező kommentje:
De
2014. szept. 18. 20:57
 4/7 A kérdező kommentje:
De jo neked!!Es hogy vagy vagytok?Voltak tuneteid?
2014. szept. 18. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem amiket írsz, azokkal nincs gond. Én végig dolgoztam, de a 36. héten már ha hazaértem, csak feküdtem és akkor szültem, amikor eljöttem szabira pihenni. Nem igazán volt tünet, folyamatosan húzta a menszi szerű görcs a hasam én meg kettesével szedtem a magnéziumot rá. A babám is csak meg meg mozdult, meg sokat csuklott, ha ébren volt, abból tudtam.

Arra emlékszem, hogy nagyon fáradt voltam és mégsem tudtam aludni egész éjjel, meg ment a hasam is valamiért. Rosszakat is álmodtam és másnap reggel szólt az orvos, hogy a méhszáj értékekből tuti biztos, hogy délutánra meg lesz a baba. Igaza volt.

2014. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként teljesen jól szerencsére, megijedtem, amikor mondta, mert mégis a 37. hét, de megnyugtattak, hogy már elég nagy a baba és ne lesz baja, ha megszületik. Pihenj sokat.


A dudorok pedig még akár a belek is lehetnek, kirendeződnek a has oldalához. Valahol láttam képet a neten, hogy hogyan rendeződnek el a szervek a terhesség végére.

2014. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szegény akkor sokat nem tudtál pihenni.Ezek a dudorok jönnek es mennek olyan mint amikor kinyomja magát csak nem érzek mozgást elotte.
2014. szept. 19. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!