Lehet, hogy a holnapi uh-n lesz már szívhang?
Figyelt kérdés
Ma töltöttem a 6 hetet. Nagyon izgulok a holnapi ultrahang miatt. Szeptember 4-én voltam utoljára, de akkor még semmit nem látott a doki, nagyon korán mentem.2014. szept. 15. 11:09
1/5 anonim válasza:
Lehet, de még mindig nem biztos. Én inkább jövőhéten mennék UH-ra.
2/5 anonim válasza:
Én 5+3 hetesen voltam és csak egy üres petezsákom volt, se szikhólyag se semmi. Engem 8. hétre hívott vissza hogy már akkor tuti látunk valamit és akkor már tényleg volt szívverés is :)
Elvileg azt mondják 6. héten már lehet szívverés de ha nem lesz akkor se aggódj mert lehet csak később fogant.
3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek! :)
Igazából mensi szerint holnap már 6+4 hetes lennék, de mivel hőmérőztem, így napra pontosan tudom az ovu napját (aug. 18.), ami a ciklusom 17. napja volt. Tehát holnap valójában még csak 6+1 hetes leszek. Nagyon izgulok már, hogy mit látunk. Szerintem életem leghosszabb 12 napja ez.
2014. szept. 15. 11:42
4/5 anonim válasza:
Szia. Mikor terhes voltam a lányommal akkor a 6. héten mentem már volt szívhang. Most viszont 2 hete voltam uh-n akkor nagyon korán voltam és még csak felritkulást látott a doki. Ma mentem vissza kontorollra már volt szívhang 6-7 hetesen. Szóval lehet hogy már látni fog valamit, de az sem baj ha még nem max vissza hí később is.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!