Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már jósló? Tegnap este...

Ez már jósló? Tegnap este nagyon fájt a hátam és a hasam, meg belülről, ott alul, mint ha valami szét akarna feszíteni.

Figyelt kérdés
Letusoltam meleg vízben, attól elmúlt a hasfájásom és a derekam is jobb lett, de ez a feszítő érzés még mindig megvan, főleg ha lépek. Nem tudom mi lehet ez. Nagyon kellemetlen.34 hetes vagyok
2010. jan. 19. 10:25
 1/3 A kérdező kommentje:
ja,és még annyit hogy szokatlanul keveset mozog a pici,ma szinte még nem is éreztem,talán hajnalban egyszer
2010. jan. 19. 10:30
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
a pici valószínűleg az időre reagál így, ne izgulj, lehet, hogy holnap meg ki fogja rúgni a "ház oldalát:)) Igen, lehet jósló, amit éreztél, ennyi idősen már lehetnek jóslóid, ettől még akár a 41. héten is szülhetsz. A feszítő érzést meg az okozza, hogy lazulnak, tágulnak a medencecsontok, de ez is normális. Készül a tested a szülésre.
2010. jan. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen :) Pihenj, és készülj! Gratulálok, jó babázást!
2010. jan. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!