Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez keményedés, vagy csak a...

Ez keményedés, vagy csak a baba feszíti magát? Egyszerűen nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy milyen a keményedés,de így sem tudom magamnak megválaszolni. 27 hetes vagyok,amikor lefekszem pihenni,akkor pár perc szünettel jönnek ilyen furcsa érzések,ilyenkor mozog a kislányom nagyon aktívan. A hasam nem lesz kemény,nem áll össze gombócba,viszont olyan feszítő érzés lesz benne. Második terhességem,de az elsővel egyáltalán nem éreztem hasonlót se. Kicsit aggódom,mert nem mindig jön ez az érzés,amikor mozog a lányom,inkább csak a délutáni pihenő alkalmával,de akkor van,hogy 1 óra alatt 10x is,aztán meg egész nap semmi... Ez normális?
2014. szept. 9. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani. :) Nekem olyan érzés volt a keményedés, mintha a hasam egy gumilabdává változott volna. Általában egy furcsa, bizsergő érzés kísérte, de nem mindig. Amikor a babám fordult és kinyomta magát, akkor pedig a "kilógó" kis testrésze volt csak kemény, de körülötte puha maradt a pocim, meg lehetett nyomni. Keményedésnél feszült az egész, nem lehetett érezni a babát. Lehet, hogy délután aktívabb a babád, vagy csak akkorra jobban elfáradsz. Az én második babám mindig este 19 és 20 óra között tornázott a legjobban, a férjem már rosszul volt a látványtól. :)
2014. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!