Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt rajtam kivül olyan...

Van itt rajtam kivül olyan 24hetes kismami aki még nem tudja a babája nemét?

Figyelt kérdés
eddig 2 uh-om volt mindössze, a 13héten, majd a genetikai a 19héten. ott a doki semmit nem mondott, futoszalagon nézték a kismamikat kb 2 perc alatt bediktálta az adatokat az asszisztensnőnek és már kész is voltam mielőtt mukkanni v kérdezni tudtam volna. szoval még mindig nem tudjuk,de már nagyon szeretnénk:) febr.2án megyünk 4d-re, nagyon bizom benne, hogy nem lesz szégynelős a pici:)
2010. jan. 18. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én a lányomat vártam 27 hetesen mutatta csak meg magát 4D-n.
2010. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 29 hetesen tudtam meg, hogy lány.

Pedig én havonta játam uh-ra. Magándokim van én neki van gépe. Mindig keresztbe volt a lába. Genetikai uh-ra máshova mentem ott is mondták, hogy nem lehet benézni, mert x-ben van a lába.

29. héten volt csak hajlandó megmutatni magát a kishölgy, de akkor rendesen. Premier plan-ban megcsodálhattuk a lába közét!

2010. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Én 38 hetes vagyok, és nem tudom a nemét :)
2010. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a 26. héten tudtam meg a nemét. Nagyon vártam már. :)
2010. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

30 hetesen mondták meg tutiram, addig semmit nem akart mutogatni. Ráadásul 20 hetesen azt mondták valószínűleg fiú lesz, 26 hetesen azt, hogy tuti nem fiú. Na, vásárolj már úgy, hogy jó legyen! :D

Végül kisfiú lett!

2010. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes vagyok és már 12 hetesen mondták, hogy fiú. Még mindig fiú.
2010. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 24 hetes vagyok, és én sem tudom, az elején nagyon idegesített, most már csak kiváncsi vagyok:) de ha nem tudom meg az sem zavar nagyon:)(most már)
2010. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mi a 28 héten tudtuk meg h kislány lesz


de az előző babánál is lányt vártunk a 36 hétig, akkor fiút mondtak, és meg is mutatták, tényleg fiúnk lett, remélem most nem igy járunk, mert itt egy csomó kislányruha, az előző babavárásból

2010. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!