Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már végképp nem tudom kinek...

Már végképp nem tudom kinek higgyek?

Figyelt kérdés

Pénteken 6+3 naposan voltam dokinál hüvelyi uh-t csinált,és mondta hogy szabálytalan petezsák,szikhólyag sejthető,embrió nem ábr.

Missed ab alapos gyanúja,és beküldött a kórházba,de mondtam hogy később volt a peteérésem mint középidő,erre mondta hogy akkor várjunk szerdáig,ill ha probléma van menjek a kórházba,de az utrogestant amit eddig szedtem már nem írta fel,mondván úgyis mindegy.

Másnap el is kezdtem barnázni,és ma már inkább véres volt egy kicsit,szóval mentem a kórházba hogy akkor műtét.Elküldtek uh-ra a központi uh laborba,ahol közölték hogy egy élő 9mm-es embrió látható,jó szívhanggal.

Lehetséges ez hogy 3 nappal ezelőtt semmit nem láttak most meg itt van a picike?

Viszont a vérzés még nem múlt el,lehet ez a 3napi utrogestan hiánytól?

mi a véleményetek?


2010. jan. 18. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott van a babó akkor ott van. Nem tudom hány nap alatt fejlődik ekkorára, de amig ilyen kicsit sokminden függ az ultrahang készülék mindőségétől, beállításától. Lehet, hogy ami az egyiken nem látszik, az a másikon tisztán ott van.

Én nem szedtem utrogestant, de ismerősők igen, és tőlük tudom, hogy hirtelen nem szabad abbahagyni mert vérzést okoz. Fokozatossan kell csökkenteni az adagot.

Szóval megvan erre is a magyarázat!

Gratulálok

31 hetes kismami

2010. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint van babód és él!

A kórházban mit szóltak a vérzéshez, mert ez nem jó.

Vagy szedned kellene megint az utragestant vagy mindenképp feküdj, szedj be magnéziumot! kívánom a legjobbakat!

2010. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, jó lenne a gyógyszert folytatni. Nincs magándokid, aki jobban odafigyelne rád? Feküdj sokat! Lehet, hogy a doki nem látta jól az UH-val, 3 nappal ezelőtt. Keress egy jó magándokit!

Én vérzés miatt 7 hetesen kerültem kórházba, 2 hétig ott tarttottak, nekem Duphastont írtak fel és utána is itthon kellett feküdnöm. Most 36+5 hetes a pocaklakóm. :)

2010. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddigi válaszaitokat.Itt felírták újra az utrogestan-t 3*2-t kell használnom,és veszélyeztetettként javaslatot írtak táppénzre vételre,meg pihenjek nagyon sokat.Szedek magnéziumot,folsavat,elevitet,és pihenni fogok sokat,remélem minden rendben lesz.Mondtam a picurkának hogy kapaszkodjon nagyon,mert nagyon várjuk Őt apával :)(sajnos már volt egy vetélésem,úgyhogy az aggodalom dupla)
2010. jan. 18. 17:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon jó hír! Olvastam az előző kérdésedet (ha Te írtad), de ez egy nagyon jó fejlemény...:)
2010. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen,valószínű hogy az én kérdésemet láttad,teljesen kikészültem,főleg miután a vérzés is elindult,de most már újra van remény:)Olyan jó volt hallani a szívhangját,mikor felkapcsolták azt hittem az enyémet hallom úgy össze voltam kavarodva,hát még mikor meghallottam hogy nem üres petezsákot diktál a doki,hanem élő embriót,hát komolyan majd sírva fakadtam.
2010. jan. 18. 18:06
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt elhiszem...:)
2010. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nagyon gratulálok!az utrogestant ne hirtelen hagyd abba!én is szedtem és fokozatosan kellett elhagynom
2010. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

És szedj sok-sok magnéziumot, nekem azt mondta a védőnő, hogy az nagyon jó a vetélés ellen!


A legjobbakat kívánom neked!

2010. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Megkönnyeztem...:) Gratulálok!!!!!
2010. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!