Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is szokott olyan...

Másnak is szokott olyan lenni, hogy evés után alig kap levegőt, főleg ha lefekszik? És ilyenkor a pulzus is megnő 30-40-nel. Vagy ez valamilyen szívproblémát jelezhet? 19 h km

Figyelt kérdés
Ha valakinek volt/van ilyen problémája, kérem írja meg, hogy mi lehet ez. Egyik pillanatról a másikra majd kiugrik a szívem és nem tudom, hogy mi lehet ez, menjek-e vele orvoshoz vagy természetes dolog.
2010. jan. 18. 09:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én nem evés közben hanem utána érzem, főleg ha nagyon jól lakok. Olyan mintha alulról nyomnák a tüdőmet, nagyon kellemetlen. A szapora szivverés pedig akkor jelentkezik ha valamit csinálok. A minap is takaritás közbe (portörlés!) úgy vert a szivem, hogy le kellett ülnöm mert nagyon kellemetlen volt, meg is ijedtem. Bár nekem amúgy is szok szapora szivverésem lenni, de azért portörléstől, nem szokott majd kiugrani. Ha esetleg rákérdezel, ird meg légyszi, hogy mit mondtak mert engem is érdekel. Köszi!

16 km

2010. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Délután voltam a védőnőnél és azt mondta, hogy ez normális, pedig mondtam, hogy nem folyamatosan, hanem egyik percről a másikra szökik fel a pulzus. Most 101-et mért. Mivel a héten mennem kell vissza 1 uh-ra és már ahoz a dokihoz megyek akinél szeretnék szülni, így meg fogom tőle kérdezni, hogy ez így is normális-e, hogy nem állandóan sok.
2010. jan. 18. 17:41
 13/15 A kérdező kommentje:
16:15-ösnek: Én is pánikbeteg vagyok, de mivel olyan erős rohamok jöttek rám, hogy többször kellett az ügyeletre menni, így nekem írtak fel Seduxent.
2010. jan. 18. 17:43
 14/15 anonim ***** válasza:
16:15-ös vagyok!Én meg nem merem bevenni mert féltem a babát nekem is írtak fel!Amikor rámjön a roham mindig nagy levegőt veszek és elmondom magamban 100-szor hogy ez a terhesség miatt van nyugi meg van nekem egy 3 éves pasim is és ez jo mert sokszor eltereli a figyelmemet!Amugy én 14 hetes vagyok!
2010. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam magam soha lenyugtatni.:( Nekem ők lesznek az első babáim. Az jó, hogy neked a 3 éves fiad le tud kötni.
2010. jan. 19. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!