Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy állandóan...

Normális, hogy állandóan álmos vagyok? 34 h km

Figyelt kérdés

Már több mint egy hete fáradt vagyok folyamatosan, este nehezen alszok el, folyton kijárok pisilni, ha oldalt fekszek fájnak a bordáim, a hátamon, meg ég a gyomrom, szoval félig ulve alszok.Hiába alszok 10 órát is vagy van, hogy tobbet, mégis álmos vagyok.Ez normális ilyenkor?Szoktam sétálni, mozgok sokat, mászkálok, de ha hazajövök alszok rögtön.Van, hogy napokig nem kell mennem sehova, de akkor még a főzés, meg a napi teendők is irtó fárasztóak, pedig eddig pörögtem.Ugye elmúlik majd???Egyáltalán normális ez?



34 hetes km


2010. jan. 17. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen normális, és tessék pihenni! ezt nem "szégyelleni" kell, ez az állapotoddal jár! Volt , hogy amikor már itthon voltam (7. hónaptól), napi 2-3 órákat is végigaludtam, amikor elnyomott az álom. Nagy szükséged lesz az energiádra hidd el, szülés közben is, szoptatás alatt is, sőt cakkundpakk egész onnantól hogy megszületik a baba! Pihenj , amennyit csak tudsz!:) ez nem lustaság, hanem a szervezeted gyűjti az energiákat!:)

2010. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, de most nem. Hullámokban jön rám. Pár nap ilyen, pár nap olyan. A babám is egyik nap alig ficereg, másik nap megállása sincs.

Mind a hormonok, mind a frontok befolyásolják szerintem ezeket. Ha tudsz, aludj sokat. Én spec. az éjszakákat nem szeretem, végig nem tudom aludni, felkelni nem akarok, így elég sokán van reggel. Jobb lenne már inkább a baba miatt virraszani, mint így. De már nem sok van hátra.

36+4 hetes.

2010. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ezt akár én is írhatttam volna,bár én egy héttel idősebb vok.Pihenj sokat,nekem nemrég szült unokatesóm mondja:Addig aludj,amíg lehet :) !!!És ez így is van.Persze egy kis séta kell,de ne csinálj belőle lelkifurdit,ha hazaérve humsz egy jót!Régen én egy nap alatt képes voltam megváltani a fél világot-takarítás,főzés,mosás-barátnők.szupi párkapcsolat-amiért azért tenni kell és mellette vendéglátásba voltam-sok-sok óra munkával.Hát elég nehéz volt beletörődnöm,hogy egy napi tetendőnek épp elég a boltba menés és főzés pl.,másnap mosás így tovább,sok alvással.De mi most úgymond ezért vagyunk,hiszen a szivünk alatt hordozzuk a pici babánkat!!!
2010. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, mint Te, van hogy éjjel felébredek és fél órát-órát nézem a plafont :) 34h km
2010. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazatok van, csak azt hittem vmi baj van velem.Olyan rossz ilyen kómásnak lenni.:(

Szó szerint olyan nyomott vagyok, szédelgek, pedig rendben van a vérképem, eszek is rendesen, de akkor biztos a hormonok.Na az éjszakákat meg hagyjuk, nem birok 10 percnél tovább egy oldalon megmaradni.:(

Imádok babát várni, de az utobbi pár nap kész katasztrofa, foleg, hogy muszáj mindig fozni vmit, mert párom azt viszi dolgozni is, meg sogor is itt lakik, szoval azt mindennap kell...

2010. jan. 17. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!