Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán a kórházban...

Nyíregyházán a kórházban milyen lehetőségek vannak a vajúdásra, és milyen a szülőszoba?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy sok helyen van labda, kád...stb. Mekkora a szülőszoba? Van ahol csak egy függöny van a szülő nők között. Vajúdásnál kiengednek a férjedhez, vagy bejöhet a szobába? Nyh-n fogok szülni, és kíváncsi lennék a tapasztalatokra! Nektek hogy volt?
2010. jan. 17. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja szültem Nyíregyházán. Ha nincs magándokid v.szülésznőd le se szarnak. Ha van szülésznőd az sokat segít. Megkérdezi mit szeretnél, masszírozza a hátad, stb. Ha apás szülés lesz akkor külön szobát kapsz, ha nem akkor a többiekkel leszel. Felállni az infúzió miatt nem engednek, de telefont bevihetsz.
2010. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt fogadott dokim,szülésznőm,külön szobában voltunk az első perctől ahova persze a férjem is bejött,ott volt velem végig.Én az infúzió ellenére sokat álltam,hozott a szülésznőm be labdát is (bár nekem nem vált be).Van lehetőség a kádra is de az ha jól tudom feltételekhez van kötve.
2010. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!