Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 ig héten icipici barnázás...

6 ig héten icipici barnázás gondot jelenthet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt igy előre nem lehet tudni. Saját tapasztalatomat tudom leírni.A második terhességemnél a 12. hétig volt barnás folyásom, nem kaptam rá semmit, megmaradt a kislányom, aki már 3 éves. A harmadik terhességemnél a 6. héten jelentkezett barnás folyás, bementem a nőgyógyászatra, nem kaptam rá semmit, azt mondták, hogy egy kicsi méhszájsebem van, 2 nap múlva elvetéltem. A 4. terhességemnél ugyanígy jelentkezett a barnázás az 5. héten, írt fel a dokim Duphastont, 3 nap alatt elmúlott a barnázás, most 31 hetes vagyok már. Szerinem azért érdemes megnézetni dokival. Nekem egyedül az első terhességemnél nem jelentkezett ez a barnázás, a másik 3-ből kettőnél nem lett baj belőle. Remélem , hogy nálad is minden rendben lesz.
2010. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el dokihoz, hogy tudd mitől van. Nekem 5 hetesen volt egy kevés barnázásom, rögtön mentem az ambulanciára, ahol kaptam Utrogestant. Szerencsére azóta nem volt gond.........de nem mindig ilyen szerencsés a helyzet.

A barnázás semmiképp nem természetes egy terhesség alatt, valamire mindig figyelmeztet.......

12hetes km.

2010. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni,de én is így kezdtem. Nem tudtam ünnepek miatt elmenni a dokimhoz és hiába pihentem,feküdtem,sajnos a kis barna foltok pár nap múlva már darabos,erős vérzéssé változtak,azaz elment a babám.

Én is olvastam jót és rosszat erről,valakinél nem jelentett bajt és megmaradt a baba,viszont többen jártunk már úgy,hogy a barnázás egy fenyegetés volt a veszélyre,ami be is következett.

Menj el minél előbb dokihoz,amíg nem késő!

2010. jan. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem 2 hétig volt barnázásom. Nem szedtem semmit, dolgoztam, de szerencsére megmaradt a baba.

3 hónapos kislány anyukája

2010. jan. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy kevés, akkor még csak azt mondta a doki, hogy pihenjek. Pár nap múlva vérfolt volt a bugyimban, akkor kaptam Utrogestant. Azóta eltelt 3 hét, és nem volt sem barna, sem vér.

A saját magad megnyugtatása miatt menj el az orvoshoz!!

2010. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!