Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma többször bele nyilalt a...

Ma többször bele nyilalt a szeméremdomb és a hüvely környékére, ez mitől lehet vajon?

Figyelt kérdés
22+5hetes vagyok,elég sokat mozgolódik a babám már.Délben egy párszor nagyon erős nyilalást éreztem,ott alul,a férjem azt mondja lehet a kiscsaj csinált valamit.Lehetnek ezek a nyilalások a babától,vagy más okozhatja?És ugye nem ártalmas?
2010. jan. 16. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A baba is megnyomhatott szerintem vmilyen ideget és lehetett attól is, de lehet hogy nő a méhed!!! ha nagyon aggódsz hívd fel a dokidat vagy a védőnődet!!


24hetes km

2010. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű a medencéd tágul, hogy majd kiférjen a kicsi, lesz még ilyen érzés jó pár. Ha nagyon aggódsz, akkor kérdézd a dokit, de amúgy az ilyen jellegű érzések normálisak. Jó babavárást!
2010. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nem állandó nyilalásról van szó,olykor olykor bele nyilal,délben volt olyan erősebb,hirtelen jött,de csak pár másodpercig tartott.
2010. jan. 16. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen, néhány mp-ig tartó nyillalás, lent, de oldalt... és néha a szeméremdombba is beleszúr.

Biztosan a méh növekedésétől, és a medencecsont tágulásától van, ne izgulj! :)

De jó neked, te már tudod, hogy kiscsaj... :))

21 hetes km

2010. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!