Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, azonban...

5 hetes terhes vagyok, azonban 4-5 napja erős, olykor könnyfakasztó bal oldali alhasi görcseim vannak, vérzés nincs. A legfájdalmasabb görcsök az este folyamán jelentkeznek. Ultrahang szerint az embrió méhen belüli. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Első baba, izgulunk. Minden válszt előre is köszönök!
2007. okt. 22. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az erös görcs az nem jelent jót.konzulta´lj az orvosoddal minél elöbb.Ha menstruációs féle erösségü görcs,akkor lehet,hogy a me´hed tágul és azt érzed.Ha igen,akkor ez csökkenni fog.

Kívánom,hogy minden rendben legyen.Gratula a babához.

27hetes kismama.

2007. okt. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia!Szerintem menj el tényleg az orvosodhoz minnél elöbb mert ez a görcs nem jelent jot!18hetes kismama
2007. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak még később is erős görcseim. Az orvos nospát írt fel és azt mondta, hogy majd el fog múlni és így is történt. Ha nem vérzel, nem kell aggódnod, de az orvosodnak azért jelezd.
2007. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!