Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztétek már így a babát?

Éreztétek már így a babát?

Figyelt kérdés
Nem mindig, de néha nagyon fáj ahogy mocorog, vagyis igazából nem is fáj, csak olyan érzés mintha vki belülről megkarmolna:S Elég kellemetlen érzés, veletek is volt már ilyen? Amúgy imádom mikor mozog, rugdos, csak ezt a mocorgását nem szeretem:(
2010. jan. 15. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, sőt 7 hónapos voltam, rúgott, vágott, még aludni sem hagyott! Amikor felnőttként népi táncos lett,mondtam is neki, már ott bent készültél a próbákra.
2010. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:)))


azt imádom (még) amikor rúg-vág, csak ez a karmolás ne lenne:)

2010. jan. 15. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia igen nekem is szokott lenni olyan hogy kellemetlenebbul mocorog, es pont olyan mindha belulrol kaparaszna valaki. :)
2010. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességem utolsó pár hetében volt olyan, hogy a bordáimat rugdosta de kegyetlenül. Kicsi volt már a helye és ha pont úgy helyezkedett még levegőt is alig kaptam.

Most a második terhességemnél az szokott kellemetlenebb lenni mikor a méhszájamat rugdalja vagy bokszolja. Hihetetlen milyen pontosan el tudja találni!

De pl. nekem ilyen karmolásos érzés nincs.

Boldog babavárást!


24h kismama

2010. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szokott ilyen nekem is lenni, de azért azt nem mondanám, hogy nagyon fáj, inkább csak mintha lenne 1 nagy körme és azzal karmolna belülről.19 h km(ikres)
2010. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

35 hetes vagyok és ma reggel arra ébredtem mintha megkarmolt volna belülről...félálomban voltam szóval nem nagyon foglalkoztam vele de akkor tényleg nem álmodtam:-))))

2010. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!