Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szokott fájni a bordátok, ha...

Szokott fájni a bordátok, ha a pici nyomja?

Figyelt kérdés
A babám faros, a fejével iszonyúan nyomja a jobb bordámat. Olyan, mintha kék-zöldre vertek volna és hozzáérnék a prezúrhoz. Szinte elzsibbadok bele. És már elég nagy ahhoz, hogy nagyon nyomja. Néha érzem is, ha mozog, mert még jobban fáj. 38 hetes vagyok.
2010. jan. 15. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a 35.hétben vagyok és nekem napról napra jobban fáj. Babám szintén faros, legalább is a 32.u.h.-n még csücsült... Te biztos vagy benne, hogy a tiéd is még mindig faros?, gondolod csak a feje nyomhatja a bordáid? Én kicsit bízom benne, hogy már fordult és a popója teszi ezt velem :) Még reménykedsz benne hogy megfordul?, mekkora a babád?, mit mondott a doki, megpróbáljátok a normál szülést?, bocs a visszakérdezésért :)
2010. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szombaton még faros volt és azóta is ugyanúgy rugdos, azért gondolom, hogy még mindig faros. Bár utoljára már inkább harántfekvésű volt. A lényeg, hogy nincs fejjel lefele. A doki a súlyát nem becsülte, csak azt mondta, hogy 4 kilós biztos nem lesz. Császározni fognak, a doki nem rizikóz. És félnék is tőle.

Reménykedek még, hogy megfordul, bár lássuk be, elég kevés az esély már rá.

2010. jan. 15. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!