Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesek hogy vagytok?...

32 hetesek hogy vagytok? Mennyi kiló jött fel?

Figyelt kérdés

Èn fáradt vagyok,minden nehezen megy.A lányommal nem volt ilyen gondom.....

Igaz mink költözünk is.A lányom 23 hónapos.Hát igen,15 kgot híztam.A lányomal ilyenkor már 20 volt. :(


2010. jan. 15. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!Én is nagyon nyúzott vagyok,pont az előbb tettem fel egy krdést,hogy másnak is visszatért-e a hányinger-hányás.totálisan "kicsavar".én a kezdő súlyomhoz képest eddig 6-7 kilót híztam,de az elején lement 5 kiló a róka miatt.meg amúgy sem voltam pálcika.keveset alszom éjjel,nappal meg nem tudok.szóval:ÜDV A KLUBBAN.

mi is most költöztünk,tehát azt is átérzem.gyermekem-na az még nincs,nem udo hogy bírnám.kitartás,már nincs sok hátra

2010. jan. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem a fáradságot, néha fáj a derekam ha sokat állok de alapjába véve még nem érzem kényelmetlennek a terhességem. A hasam nem nagy és nem kicsi, az utóbbi hetekben nagyon sokat nőtt. 14,5 kilót híztam, lehet, hogy sok de ez van. Nem nasiztam és igyekeztem 5 órakor vacsorázni, utána már nem ettem. Nem koplaltam és édességet is ettem de csak a napi 3 étkezés volt és közben semmi nassolás. A szoba is készen van, lassan mindent bepakoltam a kórházi csomagba is.

Most már nagyon várom, hogy lássam a babám!

2010. jan. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

10 kg +

a lányom 16 hós, vele összesen 7,5-8 kg plusszal mentem szülni

nagyon el vagyok már nehezedve, le is szállt a pocim és a baba beékelődve, külső méhszáj teljesen nyitva.

feküdnöm kéne, dehát el kell látni a nagyobbat - remélem még kihúzzuk pár hetet

2010. jan. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó....A külsö méhszáj teljesen nyitva....Az nem jó,viszont valószínü könnyeben kibújik majd a baba.Persze min. a 38.héten.

Minden jót.....

2010. jan. 15. 08:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az alvással vannak gondjaim...4-5ször megyek ki éjszaka pisilni. Elég fárasztó. A hasam sokat keményedik, pedig gyógyszert szedek rá, méhszáj már 2000es.Amúgy jól vagyunk. plusz 6 kg-nál tartok, de 160 ch diétán vagyok, úgyhogy 20. hét óta ebből 2 jött fel. Már nagyon várom a babámat. :) kitartás mindenkinek
2010. jan. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En mar kicsit "idosebb" terhes vagyok, remelem nem gond, hogy irok. A 35. hetben vagyok. En meg egesz jol birom magam, sot, mondhatni, hogy remekul, az elso babamat varva kb felidoben voltam ilyen fizikai allapotban.

OK, a kocsiba ki-beszallasnal mar nem pattogok olyan furgen, a hajlongas sem esik jol, idonkent a seta jobban esik lassabban.

Kilok: 11,5-nel jarok, ami aggaszt az az, hogy ebbol ket kilo a mult heten jott fel, elkezdtem vizesedni. Szoval most vad odafigyeles van, valahogy ki kellene zavarni ezt a vizet.

Ami a legkellemetlenebb: a magzatmozgas. A legtobbje fajdalmat okoz, feszul a borom, a hasam, a hasfalam, nincs nagy pocakom, kisebb, mint az elso babammal volt, megis reped mar a borom, illetve szetnyilt a hasizmom.

A mehszajam sajnos nekem is nyilik, rovidul is, eleg sokat kemenyedek. Pihennem kellene szinte egesz nap, de ez lehetetlen, a nagyobbik babam is csupan 13 honapos mult, el kell ot latnom.

2010. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!