Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetemben járok, és amikor...

36 hetemben járok, és amikor megnyomom a jobb mellem bimbóját akkor sárgás előtej jön belőle, meg egy csepp vér, ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Kicsit félek hogy baj lesz ha a babát szoptatom majd!

Mert bár szoktam nyomkodni ,meg ki szoktam szedni a kis száraz darabokat a cickómból ami előtejcsi lehet gondolom.Amugy a mellem nem érzékeny ,nem fáj!


2008. aug. 6. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

NE NYOMKODD!!!!!

Istenem, nem mondta vedono, vagy anyud, vagy tapasztalt bno, vagy akarki? Szigoruan tilos nyomkodni terhesseg alatt a bimbot, udvart es mellett.

Nem veletlenul verzik :(

Hagyd beken es meggyogyul, az elotejet se nyomkodd ki, semmit se csinalj vele.

Az, h van-e elotejed v nincs, nem jelent semmit, nem josolja meg elore, mennyi tejed lesz, lesz-e egyaltalan.

2008. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Niki
2008. aug. 6. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
A mellbimbót azért sem szabad nyomkodni mert esetleg belövell ugyanis felszabadítja az oxitocint ami a szülés megindulásához vezethet.Gondolom ezt teh sem akarod.A vérzés meg nagyon nagyon nem jó jel erről beszélj az orvosoddal.
2008. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pedig azt hittem kell maszírozni és jót tesz majd a későbbi szopiztatásnál. .Akkor tévedtem,köszönöm
2008. aug. 6. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért vérzik, mert nyomkodod, meg "kipiszkálod" a beleszáradt előtejet. Ezt nem szabad.

34 hetes kismama

2008. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a masszirozást azt a cicire értik nem a bimbóra.azt lehet is óvatossan körkörössen.második válaszoló voltam üdv
2008. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!