Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem érzem még 18 hetesen...

Miért nem érzem még 18 hetesen, hogy a babám megmozdult volna?

Figyelt kérdés
Álitólag a 16-20hét között kéne érezni.Vagy még nem vagyok lemaradva?Csak félek attól hogy nemfogom érezni a 20hétig.Azis elképzelhető hogy mozgott már csak nekem elkerülte volna a figyelmem mivel ez az első és nemnagyon tudom hogy mit kell érezni?
2007. okt. 21. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nem mindenkinek mozdul meg korán a baba.Èn is elsö babát várok,én a 15.hét végén éreztem meg elözször.Este volt már feküdtünk a férjemmel.2 kis nyomást éreztem belülröl.akkor még nem voltam bene biztos.Aztán ma´snap este ismét éreztem.Akkor már tudtam,hogy a kis pocaklakó az.Ne izgulj,hamarosan nálad is jelentkezn fog az érzés,e´s nem tudod mással összekeverni.

27 hetes kismama.

2007. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia

ne aggódj, először én sem volam biztos benne mit érzek! pici pukkanásokat éreztem és mikor egyre többet és erősebben, akkor már biztos voltam benne, hogy a baba mozog. 25ik hétbe vagyok és olyan aktív a babám, hogy néha még aludni sem fogod. ahogy nő, egyre erősebben fogod érezni. esténként feküdj le nyugodtan, se tévé semmi és nézd a hasad, simogasd meg, érezni fogod. jó ha a párod is ott van, bár ő nem biztos hogy fogja érezni.


jó babavárást

2007. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a 14. héttől érzem. néha..:) nem mindig van hogy egy nap többször is van hogy 1 nap kimarad. mozog Ő ne izgulj csak nem olyan erősen ő mindig érezd. majd érezni fogod ne izgulj:)))) minden jót. egy 17 hetes kismama:)
2007. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én csak a 20. héten éreztem először. Első baba a igaz, de egy gramm háj sem volt a hasamon.

Sok sikert!

2007. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!