Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam dokinál és azt mondta...

Voltam dokinál és azt mondta elkezdhetem szedni a Femibion-t! Milyen ez a tabletta? Jobb az Elevit?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokim terhesvitamin mellé ajánlotta. Megnéztem, főleg folsavat tartalmaz, mellet egy-két vitamint, gondolom ezért is kell kiegészíteni más terhesvitaminnal.
2008. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is azt szedem, előtte az Elevit volt, amitől szorulásom volt. A Femibion nekem nagyon bevállt. Még a gyógyszertárban sem hallottak róla mikor mentem, úgy szerezték be, 3300 forint volt a 400-as, amiben 30 szem van 5500 pedig a 800-as. Remélem segítettem. 14 hetes
2008. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt szedem, nekem a dokim azt mondta,hogy most ez van a toppon, meg hogy nem kellmellé semmit szednem.
2008. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

Sokkal jobb az elevittől.Nekem nem volt szorulásom tle az elevittől pedig volt, ráadásul agresszívlettem.

SZerntem szedd de mást mellé nem kell!

Boldog babavárást

14 hetes kismama

2008. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az elevitet szedtem, kb. 27 hetes korig. Semmi bajom nem volt - szorulás sem! Igaz minden nap megettem egy barackot vagy valamilyen gyümölcsöt.

Mellékhatásáról sem tudok beszámolni, de az biztos, hogy a picúr eredményei nagyon jók lettek mindig ill. nekem egyfajta biztonságot adott, hogy szedem ezt a vitamint!!

Én tényleg ajánlani tudom!

36 hetes kismama

2008. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Azért ajánlják, mert metafolint tartalmaz, amit azok a nők, akiknek a szervezete nem tudja a folsavat biológiailag aktív foláttá alakítani is hasznosítani tud - az infó a dobozán olvasható.

Nekem sajnos nem vált be, a dokim mondta, hogy szedjem Gravida helyett. Két hétig szedtem, folyamatosan rosszul voltam, gondoltam kipróbálom újra a Gravidát, most semmi bajom.

2008. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!