Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon hogy van ez a...

Miskolcon hogy van ez a terheléses-cukros vizsgálat?

Figyelt kérdés
Mert hallottam olyat is hogy van ahol adnak 1zsemlét meg 1 pohár tejet,de van ahol semmit,csak ezt a cukros "löttyöt"!Meg van ahol a két vérvétel között csak 1órát kell várni,van ahol kettőt!Itt hogy vannak ezek?
2010. jan. 14. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

A Semmelweist tudom:

Első körben éhgyomorra sztk első emelet, vérvétel, ami után ott megitatják veled a cukros löttyöt, kapsz egy kis papírt, hogy azzal menj 2 óra múlva a szűrőcentrumba, ahol a földszinten leveszik a 2. adag vért. enni nem szabad, inni is csak egy kis vizet, ha muszáj.

2010. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pontosan így van.


Reggel hétre menj az első emeletre, akkor kezdenek.

2010. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, és vigyél magaddal egy kis citromot vagy citromlevet. Meg sálat, mert nagyon huzatos a folyosó. :-(
2010. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vasgyáriban szintén. Reggel 7re odamész, nem kell sorszámra várni, egyszerűen ha elkezdik behívni az embereket, odamész az ajtóhoz, hogy terheléses cukorra jöttél. Vigyél citromlevet, vagy citromot. Leveszik az első adagot, aztán visszahívnak 2 óra múlvára. Akkor pedig csak bekopogsz, hogy visszajöttél. Nekünk nem kellett ott maradni, mi a párommal elmentünk sétálni, más kismami pedig hazament... Enni és inni sem szabad sem előtte, sem a két vérvétel között.
2010. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani h így van ahogy az előttem írók mondták!Nekem is így volt.A semmelweis

Sztk-ban voltam én is.Én nem vittem citromlevet,elviselhető volt,de elég rosszul lettem később. :(

NEm szabad enni sem és inni sem.Én ott vártam ki a két órát.

2010. jan. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ebbe a kérdésbe beleírok, de mikor kell menni terheléses cukor vizsgálatra? És a citromlével lehet rajta "javítani"?
2010. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24 hetesen adnak rá beutalót, és igen, vihetsz citromlevet, mert nagyon édes az a lötty.
2010. jan. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ! És bocsánat, hogy itt kérdeztem meg!
2010. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!