Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon szült vagy jár...

Miskolcon szült vagy jár valaki Fenesi Istvánhoz? Ha igen szeretnék róla véleményeket! Jót, rosszat, mindegy!

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Egy barátnőmnek rossz tapasztalata van róla, én csak egyszer találkoztam vele, és nem is tudom. Válaszolt a kérdésemre, de nem volt túl kedves :P

Fizetős betegekkel biztos más :P

2010. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én véleményem:hozzá jártam a sztk-ba tanácsadásra minden hónapban mert a védőnőm vele rendelt mindig.Nem volt fogadott orvosom,de mivel amikor mentem mindig ő volt,így annak számított.

A 9hónap alatt egyszer sem vizsgált meg,mikor már 34hetesen rákérdeztem h miért nem?Akkor azt mondta h csak akkor vizsgál ha indokolt,egyébként nem bolygatná meg,mert abból lehet h csak baj lenne.Így engem a 9hónap alatt csak akkor vizsgált doki amikor megállapították h terhes vagyok.

Én ennek örültem.Mindig normális volt,válaszolt a kérdéseimre,nem volt vele bajom.

A volt kolléganőnek ő volt a fogadott orvosa,ő szerette,de őt császározta.....(erre még kitérek)

Eljött a szülésem.

Ügyeletes orvost kaptam Dr.Imri Istvánt-akiről csak jót mondhatok.

Ő kötötte be az Eda-t is,és ő volt ott velem a végén is....

DE!

Közben bejött Hardonyi,és bejött Fenesi is-épp ő volt az osztályos orvos,neki kellett döntenie a fontos dolgokban és csak ő császározhatott ha kellett....

Bejött valamikor délután(6ra született meg a lányom)

és azt mondta h ha 5ig nem lesz baba akkor császár....

Utólag kiderült(a szülésznő mondta)azért mert 6kor lejár a műszakja és ment volna haza...

DE hál istennek nem jött már utána és én is jól tágultam és 6kor magától természetesen megszületet a lányom.

A lényeg???

Az h nem érdekelte h mi van velem.Ha épp nem úgy tágulok ahogy neki jó lett volna simán megcsászároz és nem vár.DE gondolom látta h már jön a tolófájás vagy a szülésznő szólt neki nem tudom,de nem jött be többet és simán szülhettem,de rettegtem attól h azért mert haza akar menni császár lesz...

A barátnőm 1hónappal utánam szült.Nála nem várt,császározott.A véleményem?Ne ma kismamát tartja a fontosabbnak hanem saját magát.Tuti h azért lett császár mert dolga volt épp,és sietett...


Pedig fel akartam fogadni,még jó h nem tettem.


Nekem ez a véleményem róla.NEm szeretem.

ÉS utána mikor szülés után jött be a szobába vizitelni-hát...nem igazán tetszett a hozzáállása dolgokhoz.

Én nem ajánlom.

2010. jan. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!