Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38. hétben vagyok. Csinálnak...

38. hétben vagyok. Csinálnak még ilyenkor ultrahangot? Vagy honnan állapítják meg, hogy hogy fekszik a picur?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nekem még a szülés napján is csináltak, hogy megnézzék még egyszer, hogy mekkora és hogy fekszik. Neked is tuti csinálni fognak! Sok szerencsét, és jó babázást! :)
2008. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a 38. héten van még egy ultrahang. Utána már csak CTG vizsgálat. de ez változhat.
2008. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 39. hét végén lett volna uh, de pont aznap hajnalban megindult a szülés, végül csak CTG-t csináltak (már hetek óta be volt fordulva a baba).
2008. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a 38. héten csinálják az utolsó ultrahangot. Nyilván ha valami nem stimmel akkor csinálnak később is. Egyébként elvileg van olyan műfogás amit a dokik ismernek és tapintással is meg lehet állapítani, hogy hogyan fekszik a baba és hogy pl. fennáll-e téraránytalanság. De nyilván ettől azért manapság pontosabb az Uh.
2008. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!