Nem is iszom annyit, mint amennyit pisilni járok. Ez normális?
Figyelt kérdés
Egész éjjel ÓRÁNKÉNT jártam wc-re, hihetetlenül rossz, nem lehet tőle nyugodtan aludni. Már 37+4 napos kismama vagyok, tudom sok mindenre mondják már a végén, hogy ez meg ez jel, és nemsokára szülni fogok, de azért jó lenne. (ha jel lenne)2010. jan. 14. 10:23
1/5 anonim válasza:
Nem szülési jel, hanem természetes dolog a gyakori pisilési inger.
37+4 :)))
2/5 anonim válasza:
Normális teljesen, a baba nyomja a hólyagodat, ezért "kevesebb" fér el benne. Ha megszültél elmúlik. Amúgy ez tényleg nem a szülés jele, nekem is ez volt a 37. héttől, és 40+4-en szültem. Könnyű szülést neked!
3/5 anonim válasza:
Szia! Teljesen normális, a baba nyomja a hólyagot. Szerencsés vagy, hogy csak most jelentkezett. Nekem a 9 hónap alatt végig sűrűn kellett WC-re menni.
4/5 anonim válasza:
Én már 40 percenként járok éjjel pisilni, de ez nem szülési jel, tök normális. 39 hetes km
5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából magam sem gondoltam (komolyan), hogy szülési jel, csak olyan fura... Már egy kicsit várom, hogy ne kelljen ennyit, na meg azt is, hogy ne legyen ilyen nagy a pocim:)
Boldog babavárást:)
2010. jan. 14. 13:40
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!