Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszakánként keményedik a...

Éjszakánként keményedik a hasam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

23 hetes vagyok. Általában az oldalamon alszom, de sokszor forgolódok. Mikor átfordulok, hogy a hátamon aludjak, mindig nyújtózkodnom kell (mert úgy érzem, hogy az izmaim egy picit begörcsöltek) és olyankor érzem, hogy kemény a pocim. Olyan, mintha egy kő lenne benne. Megsimogatom, akkor rúg egyet a pici és utána pár perc múlva olyan mint előtte volt.

Ez mitől lehet?


2010. jan. 14. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mitől lehet, nekem végig nagyon sokat keményedett a hasam, volt olyan, hogy olyan érzésem volt, mintha követ cipelnék. Még most is sokszor kőkemény, a 39. héten.
2010. jan. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez nekem is van meg volt is.

A Pici szokott olyankor befeszíteni. Kinyomja magát valahogy és csak olyan kellemetlen érzés van a hátamban meg a derekamban. 32 hetes

2010. jan. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem odanyomja magát a pici.
2010. jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A baba is okozhat keményedést, azonban az nem az egész hasadra terjed ki, csak ott ahol kinyomja magát. Bár megjegyzem, hogy nekem ennyi idős korban még rugdosott, a kinyomás csak később lett, amikor már nagyobb volt.

Szóval ha azt érzed, hogy kemény a pocid, tapogasd körbe az egészet, és ha nem mindenütt kemény, akkor a baba okozza, ha viszont kemény az egész, akkor ez az igazi keményedés, ami ellen lehet magnéziumot szedni. De ezt lehetőség szerint beszéld meg orvossal.


Minden jót!

(35+6 hetes mami)

2010. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 23 hetes vagyok, éjszakánként nekem is keményedik néha, ha háton fekszem, olyankor gyorsan átfordulok az oldalamra és kerülöm a háton fekvést, sajnos nekem más nem jött be, mert magnéziumt is szedek...

2010. jan. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Magnéziumot az elejétől szedeti velem a doki és most akarja emelni az adagot.

Kicsit megnyugodtam, ahogy olvastam a válaszokat, mert nem az egész hasam kemény, csak egy helyen.

De nem háton fészkelődik, hanem amikor az oldal fekvésből hátra fordulok, akkor kemény, aztán elmúlik pár percen belül, ha megsimizem.

2010. jan. 14. 12:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az akkor tuti a babuci fészkelődése. lesz ez még "jobb is" Gyomron rúg, bordáidat emelgeti vagy Nekem tegnap este a vesémen támasztott fetrengtem és sírtam a fájdalomtól. Pedig eddig azt hittem hogy bírom ha valami fáj

2010. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem a húgyhólyagommal focizik és akkor sokat kell menni WC-re. Eddig ilyen volt. De ezt az elfoglaltságot előszeretettel űzi.
2010. jan. 14. 13:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, azt tanácsolták, hogy kispárnával támasszam meg a pocimat alul, hogy ne húzzon a súly ha oldtal fekszem és a hátma mögé tegyek egy nagyobbat, hogy ne tudjak forogni. És persze magnézium!! Igaz többször felébredtem az elején, de 1-2 alatt meglehet szokni az oldalt alvást és tényeg szűntek a keményedések.
2010. jan. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!