Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem kaptam kódot?

Miért nem kaptam kódot?

Figyelt kérdés
Ma voltam a 12. heti uh-on, ahol levették a szükséges vért a down kór szűréshez. Nekem előzőleg azt mondták, hogy majd kapok egy kódot amivel hamarabb érdeklődhetek majd az eredmény után telefonon vagy neten.Ti kaptatok ilyet?
2010. jan. 13. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a papírodon volt mobilszám, akkor sms-ben fogod megkapni a kódot. De ezt a kódot csak akkor kapod meg, ha megtörtént a véred kiértékelése. Ez általában 1 hét.

Nekem december közepén vették le a vért, sajnos innen a helyi kórházból csak 1 héttel később továbbították, s végig izgultam a karácsonyi ünnepeket, de 2 hét után megkaptam a szerencsére negatív eredményt.

Szóval ne aggódj, érkezik majd sms-ben a kód.

Kellemes babavárást!


18 hetes kismama

2010. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszoló vagyok:

és azt kihagytam, hogy az sms-ben kapott kóddal illetve a születési dátumoddal a neten, a www.sejtbank.hu oldalon tudod majd megnézni az eredményt.

2010. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen papíron kellene rajta lenni a számomnak? Nekem sehol nem kérték el!
2010. jan. 13. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem úgy volt,hogy ki kellett közvetlen a vérvétel előtt töltetnem egy kérdőív szerűséget,ahol a címem,elérhetőségem,súlyom,korom...stb volt rajta.Oda írattam az email címem,és a levételtől számított 10 napom belül megkaptam emailben a kiértékelést.persze csak annyit értettem az egészből hogy negatív.

nem kaptál egy elismervényt,hogy befizetted az összeget és levették a vért?

2010. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem ingyenes volt. Kérdezett az ápolónő egy-két dolgot, súlyomat, cukros vagyok e stb. de elérhetőséget nem!
2010. jan. 13. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első 2 válaszoló vagyok.

Nekem a védőnő töltötte ki a papíromat, aminek a neve "Kombinált teszt" volt, oda a védőnőm írta be az adataimat, emailt és telefonszámot, súlyt, stb.

A 12. heti Uh-n a szonográfus ugyanerre a papírra írta a baba méreteit.

És ezzel a papírral mentem a vérvételre, ahol a vérvétel után ott kellett hagyni ezt a papírt.


Neked volt papírod? Ha igen, a védőnőd töltötte ki? A válaszodból az derült ki számomra, hogy az ápolónő töltött ki valamit. Ez esetben tőle kellene (akár utólag is!) megkérdezned, hogy beírt-e valamilyen elérhetőséget.

Ha nem írt be semmit, akkor a 18. hetes genetikai UH-n kapod meg írásban az eredményt.

2010. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tuti nem volt rajta elérhetőség. Nekem a vérvétel helyszínén töltötte ki a nővér a papír, de mondom szó nem volt elérhetőségről. Aztán nekem kellett átvinni a papírt és a vérrel teli kémcsövet a laborba.
2010. jan. 13. 19:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos csak azt tudom mondani, hogy a 18. hetes genetikai UH-n megkapod írásban az eredményt :(

Sajnálom, hogy nem kérték el az elérhetőségedet :(((

2010. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!