Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, és fáj...

8 hetes terhes vagyok, és fáj ha együtt vagyok a párommal. Mit tegyek? El fog múlni?

Figyelt kérdés
A síkosító sem használ, valami más praktika?
2010. jan. 13. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az orvosok azt szokták erre mondani,hogy "mindent csak akkor szabad ha jólesik",ez igaz a sportra vagy bármi más egyébre is a terhesség alatt!Ha fájdalmaid vannak közben,az ugye nem esik jól!Szóval szerintem kérd ki egy orvos véleményét!Én most 13 hetes vagyok és teljesen el vagyok tiltva a szextől!Terhesség alatt ilyen is előfordul!
2010. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha fáj, akkor NE: Egyértelmű.

Oldjátok meg behatolás nélkül, de csak ha jó Neked! Most TE vagy a fontos.

2010. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Csak akkor szexelj, ha jól esik, és nincs semmi rossz hatása, nem fáj, görcsöl a pocid, illetve a hüvelyed. az orgazmus egyébként méhösszehúzódást eredményezhet, így különösen óvatosan érdemes, vagy lehet most szeretkezni. Egyébként, ha nem lenne panasz, akkor semmi gond nincs ezzel, végül is ez nem betegség, hanem egy állapot, de ha van panasz, akkor jobb az önmegtartóztatás, vagy az óvatosság.

Minden jót!

(35 hetes mami)

2010. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első 12 hétben, hiába akartunk szexelni, egyszerűen nem nedvesedtem. A szervezet OKOS ám baromira, valószínűleg most az a dolga, hogy azt a bizonyos lyukat minden és mindenki elől jól bezárja, és védje a babát.

Nem olyan nagy tragédia ez, majd a 2. trimeszterben visszatér ez a képességed, 90%. Nekem is így volt, és a nagy átlag ilyen.

Az első 12 hétben egyébként sem olyan ésszerű szexelni, mert a méhösszehúzódások kilökhetik a babát. Én szexeltem 6 hetesen, rá fél órára már vér folyt, és a babám nem fejlődött.

Vannak pozitív példák is, de az első 12 hét a mindent vagy semmit elve alapján működik, és a szex csak növeli az egyébként is nagy kockázatot.

Jah, és az orgazmus is ide tartozik, az sem jó!

Kitartás, megéri!

20 heteske

2010. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha fáj akkor talán nem kéne erőltetni.legyen fontosabb a baba.szerintem.
2010. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!