Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kemény a hasam ez baj?

Kemény a hasam ez baj?

Figyelt kérdés
17+4 hetes vagyok és az egész hasam tiszta kemény, nem a méhem hanem a hasam. De amúgy nem fáj semmim.
2010. jan. 12. 21:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy ma egy kicsit görcsölt a hasam.
2010. jan. 12. 21:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol kemény a hasad?Fent a gyomrod környékén?Mert nekem ott szokott feszülni,és tényleg olyan mintha kemény lenne.Ha nem a méhed keményedik be,és nincs nagy görcsöd szerintem nem baj,de kérdezz majd rá az orvosodnál.A kis görcs lehet a széltől,puffadástól,vagy hogy növöget a Kicsid:-)22 hetes kismami
2010. jan. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A napokban voltam orvosnál, hogy elkezdett kb 2 hete keményedni a hasam, bár én a 27. hétben vagyok. Kaptam rá magne citritet ( ha jól írom) azt mondta, hogy ez erősebb, mint a magne B6. Nem jó, ha keményedik, mert a keményedésből fájások, összehúzódások lesznek, abból pedig szülés lehet, ha nem vesszük komolyan. Több pihenést, főként fekvést javasolt - ülni nem igazán, mert nagyon terhelve vannak a méhszalagok - nekem ezt mondták. Próbálj meg pihenni, ha úgy érzed ez sem segít akkor irány az orvos, nem szabad ezzel játszani, inkább mondják, azt, hogy feleslegesen jöttél, de legalább tudod, hogy nincs baj, felelős vagy a babadért, vigyázzatok magatokra!
2010. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul tudom, de a 17. hétben még nincs olyam magasan a baba, hogy a gyomor környékén akciózna komolyan, olyankor még a köldök körül ill, alatt van. Ha megnézed a kiskönyved abban benne kell lenni. Majd a 30 hét felé... a keményedéssel és a görccsel nem szabad játszani!
2010. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hát minden fele kemény a hasam. Magne citritet szedek. Szerintem hétfőn elmegyek orvoshoz megkérdezem. Köszönöm szépen a válaszokat! :-)
2010. jan. 13. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!