Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, kiváncs...

5 hetes terhes vagyok, kiváncsiságból megmértem a hőmet az előbb higanyossal, ( 5 percig ) és csak 36fokot mutat! Vajon miért ilyen alacsony? Kezdek parázni.

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

És pénteken töltöm az 5 hetet.Megmértem reggel nekem 37 volt kereken.Én is gondoltam rá hogy nem mérem de nekem ez már olyan mint másnak a dohányzás 9 hónapja mérem.Nekem amúgy is ciklus végén is mindig ennyi volt.Neked lehet egyébként is alacsonyabb a hőd.Szerintem inkább ne méregesd mert akkor csak így jársz hogy felidegesíted magad.Én is erre gondoltam az este hogy már nem mérem de aztán csak megmértem még jó hogy magasan van különben én is paráznék.

Ne mérd és ne félj biztosan minden rendben lesz!

2010. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Voltál már amúgy dokinál?Vagy csak a teszted pozitív?Én voltam de még csak egy buborékot látott pénteken megyek megint, de sajna még ma csak kedd van sosem jön el a péntek.:(
2010. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A higanyossal szerintem 10 percig kell mérni a pontos eredményért, persze lehet tévedek, de esetleg mérd meg újra, és ezúttal hagyd bent 10 percig!
2010. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam már orvosnál csütörtökön, és látszódott már valami, de vissza rendelt két hét múlva a biztos eredmény miatt. Éjjel erős görcsökre ébredtem, az ágyam tiszta vér volt, mentünk is az ügyeletre, de nem tudtak mondani ott sem semmit, csak egy terhességi tesztet csináltattak velem, ami pozitív lett. Valószínű, hogy elment a baba. :'( A szívem szakad meg, mér 4 éve próbálkoztunk és tessék....Teljesen kész vagyok, amióta hazajöttünk egy percet nem aludtam, melózni sem megyek, mindjárt hívom a saját dokimat, és elmegyek hozzá. Az ügyeletes azt mondta, hogy ha elvetéltem, akkor azt még nem kell kikaparni, mert nagyon fiatal a terhesség. Ez valóban így van, nem lenne célszerűbb ha megcsinálnák az egészségügyi abortuszt? Félek, hogy vmi fertőzésem lesz, ha nem kapom meg a rendes ellátást.:( Volt már egy vetélésem 4,5 éve 12 hetesen, akkor meg is műtöttek, igaz akkor jóval nagyobb volt a baba. :( Most megint várhatunk 4 évet, vagy kitudja mennyit....:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
2010. jan. 13. 06:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nagyos sajnálom ami történt.Kitartást kívánok neked és mielőbbi babásodást és jó egészséget.Mi csak egy éve próbálkoztunk de nekem ez is rengetegnek tűnik.Reggel én is megmértem a hőmet és esett 2 és fél tizedet.Nagyon félek hogy nekem is meg fog jönni.Reggel nem tudom hogy meg merjem e mérni majd.Nagyon félek hogy baj lesz pláne hogy te is így jártál.Feltettem a mostani görbémet az egyik kérdésbe ma reggel.Annyi számomra biztató hogy még nem esett cover line alá.Mit gondolsz velem is gond lesz?
2010. jan. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami történt veled, egy idő után sikerül aztán... Műtét nem kell, kifogsz tisztulni, én is voltam már igy és semmi gond nem lett, csak miután elmúlik a mensi menj uh-ra és nézesd is meg!!

Kitartás, sikerülni fog!! Várni nem kell ilyenkor esetleg egy mensit és utána újra lehet próbálkozni! Nálam is igy történt.

2010. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!