Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használ valaki közületek...

Használ valaki közületek bandázst? Nem kényelmetlen?

Figyelt kérdés
azaz amikor nem tudjuk már össze gombolni a régi nadrágot és főlé huzzuk a bandázs, ez akkor nem kényelmetlen, nem érzitek hogy lecsuszik a nadrág?
2010. jan. 12. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia.ahogy leírtad én ugy használtam anno még a terhességem elején akkor míg nem nagy a pocak addig sztem annyira nem kényelmetlen.most is használom mert vannak rövidebb felsőim és azzal pont tökéletes.sztem terhesség utan is fogom használni sztem nagyon jó dolog.én imadom.és nem is drága én 2000 ft-ert vettem.34 h kismama
2010. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A bandázsnak nem elsődleges feladata, hogy a már kinőtt nadrágot takarja, de erre is jó.

Ez amúgy nadrág és emberfüggő is. Nekem volt egy nacim, amit a gombnál összegumiztam, és bandázst hordtam, az nem volt kényelmetlen.

Ha kényelmetlen, vegyél inkább kismamanacit

2010. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok, én is így használom még a nadrágjaimat. Cipzár fel, a gombot összegumizom és rá a bandázs. Nagyon kényelmes és jó meleg is.
2010. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az elején én is használtam a kedvenc farmeremhez,amikor már nem tudtam begombolni. Aztán a kismamanadrágra is ráhúztam,hogy ne fázzon a hasam,dupla réteg legyen. Egy idő után már nem volt kényelmes,mert elkezdett szorítani és gyakrabban kellett pisilnem tőle...
2010. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is használok bandázst, nem kényelmetlen de azért lecsúszik a nadrág és húzogatni kell.
2010. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!