Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes uh-on megbecsülik...

30 hetes uh-on megbecsülik már a baba súlyát?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek.
2010. jan. 12. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Igen, persze, hogy megbecsülik. Innentől kezdve mindig is megmérik, bár nekem korábban is mérték.

Ennek több oka is van, főként ez alapján nézik, hogy jól fejlődik-e a baba, jó-e az áramlás, meg ilyenek.

A becslés viszont tényleg becslés, csak pár adatból állapítják meg a súlyt, ami sokszor fals eredményeket hoz, mert rosszul mérik, vagy a baba méretei nem olyan arányosak, mint egy átlagé, pl. kisebb vagy nagyobb a feje. Itt a fórumon lehet olvasni nagyon nagy eltérésekről becsült és valós születési súly között.


Minden jót!

(35. hetes mami)

2010. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem már most a 19hetin is mérték a becsült sújt

nem tudom nálatok hogy van,de itt ha nem indokolt,a 301-31heti után nincs több uh

2010. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem becsültek súlyt, a 31.héten voltam ultrahangon.Pedig annyira vártam:(
2010. jan. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Eddig nálunk sem néztek súlyt. 36 hetesen lesz még egy uh. Remélem, hogy megnézik mekkora kb. a pocaklakó, mert mindenki riogat, hogy nagy a hasam és közben meg tök vékony vagyok. Remélem nem lesz olyan nagy, szeretném természetes úton világra hozni. Mindenkinek jó babavárást!
2010. jan. 13. 08:53
 5/6 anonim ***** válasza:
32hetesen mértek 2020g-ot!és ha betöltöm a 38hetet akkor is megyek uh-ra !miskolci 36+1hetes mami
2010. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29 hetesen mértek 1470g -ot és 33 hetesen mértek 2380g.-ot de ez nem 100% pontos + - 10%
2010. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!