Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jóval a 12. hét előtt elmúlt...

Jóval a 12. hét előtt elmúlt a hányinger, de nem volt semmi baj. Van akivel így volt?

Figyelt kérdés
9 hetes vagyok és 1 hete elmúlt a kezdeti hányinger. Nagyon aggódom és jó lenne pozitív történeteket olvasni. Tudom, hogy nagyon sokan egyáltalán nincsenek rosszul a terhesség alatt, de az teljesen más eset. Köszi előre is!
2010. jan. 12. 13:09
1 2
 11/12 anonim válasza:
Sziasztok! Ha nézi még valaki a topicot, szeretném itt mindenkinek megköszönni, hogy pozitívat olvashattam a témában! :) Eddig halálfélelmem volt, teljesen bestresszeltem a többi rémsztoritól… 6hetesen és 3 naposan látott a doki egy 8mm kis embriót jó szívműködéssel, kb az 5. héttől egészen a 7.hétig brutális hányingerem volt non stop, gyomorégés, szagundor, hányni mondjuk nem hánytam. Aztán egyik pillanatról a másikra mintha vége lett volna, talán a szagundor meg enyhe gyomorégés ami megmaradt… Jövőhéten megyek dokihoz, addig úgysem nyugszom meg, amíg nem látom a saját szememmel, de erőt adtatok ❤️
2022. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11! Hogy vagy? Én most járok a Te cipődben. Remélem minden rendben veled!
2022. aug. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!