Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jóval a 12. hét előtt elmúlt...

Jóval a 12. hét előtt elmúlt a hányinger, de nem volt semmi baj. Van akivel így volt?

Figyelt kérdés
9 hetes vagyok és 1 hete elmúlt a kezdeti hányinger. Nagyon aggódom és jó lenne pozitív történeteket olvasni. Tudom, hogy nagyon sokan egyáltalán nincsenek rosszul a terhesség alatt, de az teljesen más eset. Köszi előre is!
2010. jan. 12. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon megijedtem. Én szintén csak a 6.-7. héten voltam rosszul, de akkor nagyon. Hányni nem hánytam, de egy falat nem ment le a torkomon és sokszor volt olyan hogy felállni sem tudtam. Aztán hirtelen megszűnt. Azóta csak a szagundorom és a mellfeszülésem maradt meg, de az sem folyamatosan:)

10 hetes voltam uh-on akkor minden rendben volt, holnap megyek a 12 hetire, remélem továbbra sincs gond.

Nyugi, ez tényleg nagyon ember függő:D

2010. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint minden teljesen egyformán zajlott nálunk. :-) Bár én is már a 12. hetinél tartanék... Kívánom, hogy minden rendben legyen és köszi a választ.
2010. jan. 12. 13:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi bajt nem jelent. Nekem a 8 héten minden tünetem elmúlt, beleértve a mellfeszülést is. Ez utóbbi kb a 10-11 héten visszajött, azóta újra alig lehet a melleimhez érni. A 12 hetes UH-n pedig minden a legnagyobb rendben volt a pocaklakómmal :-)
2010. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia!Semmi baj!Nekem is elmúlt 8 hetesen!És 2 napja újra kezdődött!:(((((((Most vagyok 13+4!És olyan mintha kezdeném előröl az egészet!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))
2010. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nálam a 7-8. héten volt csak hányinger meg étvágytalanság, utána elmúlt. A mellfeszülés a 11. héten elmúlt, viszont fémes ízt éreztem kb a 12. hétig, de az is elmúlt. Kb a 16.-17. hétig olyan volt, mintha nem is lennék terhes, csak a pocim növögetett, más gondom nem volt. Akkor elkezdett dagadni a bokám, jött a brutkó székrekedés...most meg már le sem írom:)39 hetes km
2010. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

De jó, hogy már ennyien írtatok! Kicsit megnyugodtam.

Köszi

2010. jan. 12. 19:10
 7/12 A kérdező kommentje:

Hátha valaki hasonló cipőben, aggódva keresgéli a pozitív példákat a neten...

Már 35 hetes terhes vagyok, a hányinger később sem tért vissza és eddig minden rendben zajlott. Már nagyon várom a kislányomat.

2010. júl. 8. 08:48
 8/12 anonim ***** válasza:
De szuper, hogy ezt leírtátok!! A kisfiammal 12 hétig majd meghaltam a rosszulléttől, most a második terhességem van és 8.héttől elvágták. Ez még csak két napja van de megijedtem. Nagyon örülnék ha csak ennyi lett volna és minden rendben legyen! :)
2019. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Kicsit régi a sztori de látom májusi hozzászólás is van,így írok én is.

Pont 6hetesen voltam az első UH-n,minden rendbe volt,volt szivhang minden rendben volt,1hetig szenvedtem a rosszulléttől utána 7-8.het most a mell feszülésen kívül néha egy kis emelyges de semmi más az erős hányinger megszűnt,remelem minden rendben van,sajnos még majdnem 4 hét míg megyek az újabb UH-ra,sok negativat olvastam de látom mostmár hogy nem minden esetben kell a rosszra gondolni,de ilyenkor sajnos mindig stresszel az ember hogy minden rendben legyen :)

2019. szept. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8. Vagyok

Azóta 25 hetes és minden a legnagyobb rendben van :) kislányt várok. Remélem neked is mindne rendben lesz :)

2019. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!