Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt napi 1-2...

Terhesség alatt napi 1-2 nagyon gyenge kávé még mehet?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok.
2010. jan. 12. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én minden nap iszom egy fél kávét reggel, viszont nem gyengét. HA nem iszom meg, rossz a közérzetem, fáj a fejem. Ennyi biztos nem árt.

1-2 kávét lehet inni, én mindenhol ezt hallottam.

Minden jót!

(35. hetes mami)

2010. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, ha eddig is kávéztál, akkor most is lehet, csak nem sokat.
2010. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan igyál, főleg ha eddig is hozzá voltál szokva! én kólát is iszom néha (persze ha aznap nem ittam kávét és csak egy pohárral, nem minden nap.. de nagyon kívánom)
2010. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen régen sokat kávéztam, de amióta terhes vagyok csak nagyon keveset merek inni. De nekem is jót tesz, mert kissé alacsony a vérnyomásom.

Boldog babavárást!

2010. jan. 12. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
én is megiszom minden nap a kávémat, mert ha nem teszem fáj a fejem, érzem, hgy lenn van a béka feneke alatt a vérnyomásom... szóval ennyi nem árt, volt olyan ismerősöm, akinek nagyn alacsony vérnyomása volt, gyógyszert akartak neki adni, de inkább kiegyeztek a kávéban, így volt olyan, h napi 4-5 kávét ivott(mondjuk gyengén főzik mindig)
2010. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!