Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert almodok minden ejjel...

Miert almodok minden ejjel szornyusegeket amiota terhes vagyok?

Figyelt kérdés
nincs egy nyugodt ejjelem sem amiota babat varok,allandoan halotakal meg temetessel almodom.tegnap ejjel a 2 eves fiamat lattam halottan rndeztuk a temeteset,utana az aposet,a szomszedet egyre szornyubbek de aludnom meg kellene.mit csinaljak?
2010. jan. 12. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is erre keresem a választ. Hetek óta ilyeneket álmodok én is. Van amikor szülök és halott a gyermekem, van hogy vérben úszó csecsemővel, vetéléssel, anyám temetésével álmodok. Már gyűlölöm az estéket........nem tudom mi okozza és mi segíthet,de ha tudsz valamit majd jelezd nekem is kérlek!
2010. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok.
2010. jan. 12. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget jár az agyatok, nem vagytok nyugodtak lelkileg. Túl sok aggodalom van bennetek. Ez okozza. Éjszaka mégrosszabb, az agy akkor sem tud pihenni, és mivel a hormonok miatt intenzívebben éljük meg a történéseket, így az álmok is sokkal féktelenebbek..

Nekem minden 2. éjjel orgazmusom van álmomban, szexjeleneteket látok, az azért sokkal jobb, mint ezek a rémálmok...

2010. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Cserélnék inkább veled:)
2010. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elhiszem. :)

(2.)

2010. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egymas utan 4-5 ejszaka szornyu remalmaim voltak.Azota minden este mikor lefekszem esti ima utan elmondom hogy ne almodjak rosszakat,es erossen gondolok szep dolgokra,addig amig elalszok es azota nincs rossz almom,meg nem is emlekszem miket almodozok,szoval nalam ez nagyon bevalt.
2010. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Én erről olvastam, és egy műsort is láttam erről. Ja meg a tapasztalat. Az van, hogy ez teljesen normális....Ezeknek az álmoknak semmi jelentősége, ez nem azt jelenti, hogy majd valamikor bekövetkezik stb.....sokszor arról álmodunk, amitől félünk, de teljesen eltorzítva....Én azt álmodtam, hogy a kislányunkat 5 perc alatt megszültem, szóval "kipottyant", és beszélt hozzám, hogy éhes, és akkora volt, mint egy 3 éves:) Nagyot nevettem, amikor felébredtem......azóta sokszor szültem álmomban, és volt, amikor el volt torzulva a pici fejecskéje.....sajnos ez teljesen normális, ne filózzatok rajta.....39 hetes km

2010. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!