Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes, akkor, hogy...

26 hetes terhes, akkor, hogy van ez?

Figyelt kérdés

Most hány hónapos vagyok és hanyadik trimeszterben járok?

Valamint még egy kérdésem lenne,az jó jel,ha ennyi idősen folyik a tejem?Jelezheti azt,hogy lesz így elegendő tejem a babának?Már sokszor annyira(csak jobb mellemből)meltartó betétet használok,mindig átázik a felsőm.


2010. jan. 12. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

26 hetes terhesen a 6. hónap végén, hetedik hónap elején jársz Pont mint én), és mostanában kezded a harmaadik trimesztert.


Az előtejnek nem sok köze van a valódi tejhez. Ebből sajnos nem lehet megmondani, hogy lesz-e elég tejed a szoptatáshoz.

2010. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hónapokat ne a hetekből számítsd, hanem nézd meg, hogy mikorra vagy kiírva, és onnan számold vissza a hónapokat. Pl. Én február 12-re vagyok kiírva, éppen ma már a 9. hónapban vagyok.

Most kezded a 3. trimesztert. Jó érzés, hogy már 2/3-án túl vagy. Nekem innentől kezdve csak úgy szaladtak a hetek.

Minden jót!

(35. hetes mami)

2010. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
JA! Az előtej. Én is azt olvastam, hogy nincs köze az előtejnek a majdani tejtermelődéshez. De remélem lesz tejed akkor is.
2010. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!