Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire erősnek "kell"...

Mennyire erősnek "kell" lennie a baba rugdosásnak?

Figyelt kérdés
Én 22 hetes vagyok,érzem már pár hete hogy mozog a babám.Viszont kis apró rúgásokat érzek csak,ami eleinte csak egy volt,aztán szépen sürüsödni kezdtek.Ma is kaptam már elég sokat hál istennek,de mind ilyen kis apró.Ugye ez nem baj,hogy nem erőteljes rúgás?Tudom hogy kicsi még,de ahogy telik az idő nem kéne erősödnie?Lehet hülyeséget kérdezek,de első babám,és kiváncsi vagyok:-)
2010. jan. 12. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia.én is 22 hetes vagyok,és nekem sem erőteljes a rúgása.ez természetes még ilyenkor.ne aggódj.hamarosan lesz ez erősebb is.boldog babavárást.
2010. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi baj és nem kérdezel hülyeséget. Majd fog erősödni, változó h mikor ha jól emlékszem 28-30ik hét körül már lehet fájni is fog.. :)
2010. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem még a 34.hét körül sem kellemetlen, még sosem éreztem olyan erős rugást hogy egy kicsit is "fájjon"... már én is gondokoztam rajta, hogy ez vajon normális e?!
2010. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok és én is inkább apró mocorgást érzek, viszont hálisten elég gyakran, ami megnyugtat és nagyon jó érzés:-)
2010. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lányok,persze nagyon jó érzés,csak azt hittem erősebbnek kell lennie:-)Az én kislányom is egyre többet jelentkezik,és imádom mikor érzem:-)))
2010. jan. 12. 14:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Másképp működöm, mint Ti. :) Először hanyatt fekve a 17. hét közepén katam egy nagy rúgást. Aztán a 19. héttől minden este ha hanyatt fekszem, érzem, hogy szép nagyokat rugdos. Férjemet is megrúgta a 17. héten.

Most 21+4 hetesek vagyunk, most kezdem érezni az apró bökdöséseket, ficánkolásokat, amikor nem hanyatt fekszem.

2010. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!