Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan viseltétek azt a pár...

Hogyan viseltétek azt a pár hetet?

Figyelt kérdés
Még 4 és fél hetem van a 12. hétig, és nem mondom, hogy nagyon, de azért aggódom. Még csak most megyünk olyan uh-ra, ahol meggyőződhetek a baba szívhangjáról. Eddig csak a petezsákot és a szikhólyagot láttam, azt is két hete. Bár érzésem szerint régebben volt. :) Gondolom, ha hallottam a szívhangot, akkor kicsit azért majd megnyugszom. Nincs semmi panaszom, ez gondolom olyan természetes aggodalom.
2010. jan. 11. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy megnyugszol:)És majd alig várod a következő vizsgálatot hogy megint hallhasd:D:D Én imádtam hallgatni:)Aztán hipp-hopp egyszer csak a kezedben lesz...

Boldog babavárást

2010. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát én elég elég rosszul.A 6. héttől itthol voltam táppénzen,volt egy kis vérömlenyem,úgyhogy pihenni,feküdni kellettazt hittem sosem jön el a büvös 12.hét.Aztán eljött és azóta repül az idő,majd meglátod:-))))22 hetes kismami
2010. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én depressziós lettem, de aztán kijöttem belőle egy kis családi segítséggel. ilyen komoly neked is? a kirándulások segíthetnek, de csak módjával
2010. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én most a 2.babával is nehezen(sőt nehezebben) viseltem ezt az időszakot.Először alig vártam már hogy el mehessek nődokihoz,hogy egyáltalán látszódjon már valami.Ez volt 6+4hetesen.aztán émelygés,hányinger....minden olyan tünet ami a nagy fiammal nem volt(15hónapos) és nagyon aggódtam.Nem is nagyon mertem szétkürtölni.Aztán csak eljött a 12heti UH és megnyugodtam egy kicsit.Bár azóta is "hülyeségeken" aggódom.
2010. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem komoly, depresszióról szó nincsen.

De azon kívül, hogy néha szurkál a hasam, néha fáj a mellem és néha hányingerem van, nincs más tünet.

Teljesen jó lenne, ha valaki kikiabálna bentről, hogy attól, hogy nincs nagyon jel, még ott van, és jól van. :)

2010. jan. 11. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy fenét, a védőnőm csak mosolygott mikor erről beszéltem, mert a 12. heti ultrahang után jön az AFP, aztán újabb ultrahang, aztán az ultrahang ahol az agyát nézik valami tágulatra vagy mire, aztán beleérsz a végső szakaszba, ahol mindennap azt számolgatod, ha most szülnék, mi lenne, aztán a vérnyomás, terheléses cukor, CTG vizsgálatok és akkor a szülés. A szülés után: egészséges e, most mi baja van, miért nem csinál ezt vagy azt.

Nincs ennek vége, jobb ha hozzászoksz. Mindig azzal biztatja magát az ember, de nincs vége.

2010. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is tudom, de egyáltalán nem foglalkoztam ezzel, hogy mikor mi van, kéne-e ilyeneken aggódnom, csak örültem, meg ez az élet rendje. Szerencsére nem rángattak ilyen és ennyi vizsgálatra, és nem paráztattak, mert nem itthon voltam terhes. Próbálj meg elvonatkoztatni, és élvezd ki :) Sok boldogságot!!
2010. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

iGEN MÁS IS MONDTA, HOGY KÜLFÖLDÖN, NEM TÚL MAGAS SZÍNVONALÚ A TERHESGONDOZÁS, NÁLUNK 4 KÖTELEZŐ VIZSGÁLAT VAN ELŐÍRVA. ÉS HA VALAMI PROBLÉMÁT ÉSZLELNEK, AKKOR KELL TÖBBSZÖR MENNI.

PLUSZ AZ UTOLSÓ HÓNAPBAN A HETI EGYSZERI CTG ÉS HA TÚLHORDTAD AKKOR NAPONTA NÉZIK.

2010. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, a 12. héttől ameddig meg nem mozdul még "rosszabb" lesz. :) Nekem az volt a legnehezebb, hogy nem tudtam mizujs odabent. Ugye ha a 12. hétig elmegy a baba, általában erős vérzés vagy színes folyás van, de ha utána, akkor általában semmi... azt olvastam.

Én akkor lettem nyugis amikor megvolt a genetikai uh és megmozdult a baba :)

2010. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!