Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti uh vizsgálatról...

12. heti uh vizsgálatról kérdezhetek?

Figyelt kérdés
erre a 12.heti genetikai uh-ra erre mindenkinek adnak időpontot?Vagyis úgyértem hogy a magándokim ad,vagy a védőnő?Mert még nincs magánorvosom,és a védőnő se mondott semmit hogy mikor menjek,pedig ma voltam terhesgondozáson,és legközelebb csak febr.1-jén kell visszamennem,de nem erre a 12.heti uh-ra,viszont akkor már 12hetes leszek,és azt hallottam h pontosan kell menni erre a vizsgálatra,viszont nekem aztse tudják még h most 8 vagy 9hetes vagyok,mindenki más mondd:SSzerintetek mit csináljak?:SEzért ugye nemkell fizetni amúgy?
2010. jan. 11. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fizetni érte,ez kötelező vizsgálat.Én 12+3hetesen voltam,de van a ki a 13. héten megy.Körzeti dokid az van gondolom,akkor ha mész a terhesgondozásra,kérdezz rá,vagy a védőnődet is felhivhatod,és megmondja.Viszont akkoriban mindenképp meg kell csináltatni.22 hetes kismami
2010. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Én 13 hetesen voltam, nem volt baj belőle.


Kötelező vizsgálat, nem kell érte fizetni.

2010. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt fogadott dokim, de a nőgyógyász akihez járok, már 8 hetesen rárta a leleztemre, hogy mikor esedékes a nyaki redő (12 hetes UH) meg az AFP, mert fontos az időpontok betartása, főleg az utóbbinál. Általában ezt külön szonográfus végzi, nálunk úgy volt, hogy minden héten csütörtökön jött ki, és a védőnő írt be engem a megfelelő hétre. Szerintem hívd fel, és kérdezd meg, hogy ott hogy működik.
2010. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeket!Az az igazság hogy nekem is a nőgyógyász(ok)mondták hogy hány hetes vagyok,3 nődokinál voltam,mert sajnos egyik "hülyébb" a másiknál,és mind a 3an más időpontot mondtak arra h hány hetes terhes vagyok,viszont egyikse mondott időpontot arra hogy a 12.heti uh mikorra esedékes..!Lesz fogadott dokim,csak majd pár hét mulva(de az majd gondolom mondd egy negyedik időpontot...)nemtudom miért nemtudják megmondani pontosan...
2010. jan. 11. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó mensihez nem tudod kiszámolni?Vagy nem rendesen volt meg?Az első vagyok.
2010. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én amikor először voltam ultrahangon és kiderült h babát várok a papíromon a kicsi adataival méreteivel rajta volt hogy mikor kell vissza menni Nucha szűrésre. Am meg nem kell érte fizetni. Ja és 12 hetesen voltam pontosan és ott derült ki h 13 hetes a csöppségem:).
2010. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12-13 héten kell menni. Nem kell fizetni érte, a nőgyógyász ad időpontot.
2010. jan. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
össze-vissza volt meg e menzeszem sajnos,volt h 2hónapig megvolt,2hónapig kimaradt..!Ezért nemis gondoltam arra h babát várok,meg amúgyis azt mondták h nem is eshetek,vagy csak nagyon nehezen tudok majd teherbe esni,szóval nemtudom pontosan h hány hetes vagyok,csak az a baj h az orvosok sem,3orvos 3félét mondd,és ez nemjó..:Sés így nemtudom mikor kéne mennem erre a vizsgálatra!De majd felhívom a védőnőt akkor,hátha mondd valami okosat!
2010. jan. 12. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!