Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Artok a babanak azzal ha eros...

Artok a babanak azzal ha eros szerekkel surulok tisztitok? De kesztyut hasznalok. Ha belelegzem akkor artok vele?

Figyelt kérdés
33 hetes kis mama vagyok.
2008. aug. 5. 11:31
 1/5 A kérdező kommentje:
ja es aval artok ha neha iszom egy kis kolat vagy szensavasat??
2008. aug. 5. 11:33
 2/5 anonim ***** válasza:

A vegyszerek belégzésével vigyázz, mert az biztos nem tesz jót, szellőztess sokat!

Ha időnként megiszol egy kólát vagy szénsavas üdítőt, attól szerintem semmi baja nem lesz a babónak!

2008. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindennap iszom szénsavas ásványvizet, és néha colat is. Nem ártasz neki, mértékkel lehet mindent fogyasztani. Ne nagyon lélegezz be vegyszereket, lehet kapni maszkot, használd és probálj nyitott ablaknál, ajtónál takarítani. Minden jót Neked!
2008. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszono a segitseget es nektek is minden jot es jo babazast.
2008. aug. 5. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:
használj természetes szereket, pl. ecetet.
2008. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!