Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajdu Júlia doktornőhöz...

Hajdu Júlia doktornőhöz magzati szív uh-ra kell beutaló?

Figyelt kérdés
Időpontot mennyi idő múlvára adnak?
2014. aug. 2. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi 2012 telén voltunk, a kisfiunk akkor volt 20 hetes pocaklakó. Úgy emlékszem, külön beutalónk nem volt, de minket a magándokim küldött hozzá, aki személyes jó ismerőse a doktornőnek. Tehát az ajánlás megvolt. Egyébként pedig kaptunk egy telefonszámot, ahol be kellett jelentkeznünk és időpontot kérnünk, ez a része beutaló nélkül is megy. Ha pedig volt azóta vmi változás, azt a telefonban úgyis mondják, és akkor kérhetsz a dokidtól beutalót. De mondom, szerintem nem kell. 4-5 héttel a vizsgálat előtt, tehát a 16. hét környékén érdemes odatelefonálni, hogy a 20. hétre biztosan legyen időpont. Mi most várjuk a 2. babónkat, pont 16 hetes vagyok, hétfőn tervezek időpontot kérni a 20. heti szívuh-vizsgálatra.
2014. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kell beutaló, de ha kapsz időpontot, akkor is rengeteget kell várni. Viszont egy áldott jó ember a doktornő, nekem a 29. héttől szülésig minden héten nézte a kisfiam saját idejéből, és egyetlen fillért sem fogadott el érte, mindig hálás leszek, hogy van még ilyen orvos!
2014. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom sztk alapon rendel e, mi privatban voltunk nála a magzati diagnosztika centerben . En 5hettel hamarabb kertem idopontot , mert másik uhra is mentem ezen a napon. Tényleg egy rendkívül szimpatikus es nagytudasu doktornő .
2014. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs,lemaradt,h beutaló persze maganra nem kell ,de ha sztks rendelesre mész ,oda tuti kell. Egyébként decemberben voltam nála, akkor mondta ,h már nyugdijas , igygondolom már csak maganba dolgozik.
2014. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!