Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől lett az...

Hányadik héttől lett az eredményetek 3100, mikortól kezdtek a 0-ból egyesek lenni? (3110,3111? )

Figyelt kérdés

Mégcsak a 27 hétben vagyok és 3100 lett az eredményem, 29. hétig doglozom, az orvos nem mondta, hogy nem lehetne -tb-s rendelés és nem foglalkoznak nagyon a kismamákkal. 30. hétben kell újra visszamennem, melyek azok az értékek hét / méhszáj zártság, amelyek még elfogadottak, nem kórosak. Mit tanácsoltok, mire figyeljek? Köszönettel.

Magnéziumot szedek, és próbálok többet pihenni tehetek még valamit?


2010. jan. 11. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem egyértelmű a dolog,mert ha nyilik a méhszáj,a méhnyaknak rövidülnie kéne(2100).Van panaszod?Mit dolgozol?
2010. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne izgulj, én a 29. héten 2100 voltam.A lányom 5 napot ráhúzott, bár 4 óra alatt meglett. Az orvos csak emelte a magnéziumomat 3x1-re.bár terhességem alatt végig csináltam egy esküvőt és egy költözést. Persze mindenki más.

Szülés előtt pedig már majdnem 2 ujjnyira nyitva voltam.

2010. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Ne aggódj! Semmi gond nem lehet!

Nekem a 14! héttől 2100volt. 35.héten szültem, de csak mert indították. Simán kihúztuk volna akár a végéig is, pedig mikor indították akkor már 1111 volt érték. Mivel kórházban voltam már akkor, azt mondta a doki ezzel mér pár hétig elettem volna.

2010. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
: )
2010. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én ma voltam vizsgálaton.21 hetes vagyok és 3100 a méhszájam. Nem mondott a doki semmit extrát, csak hogy pihengessek. 3. baba, gondolom a méhszáj már nem annyira erős, mint esetleg egy 1.terhesnél.

A 2. babával 27-28 hetesen volt 2100 és a kiírt előtt 3 nappal szültem, nagyon nehezen. Szerintem nem kell aggódnod! boldog babavárást!

2010. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

harmadik babával a 24. héttl 2100 a méhszájam. egyébként lehet 3100.. az első és második babámnál is így kezdődött.. de ott a 36 hét körül..

a doki szerint harmadik gyereknél ez is jó, csak kicsit figyeljek oda.. magnézium napi 1 tasak (Magnosolv) imádom fincsi frissítő íze van:)

ne aggódj, és ne idegeskedj. Ne emelj nagyokat és ne rohangálj lépcsőkön..

ennyi.. egyébként tök ugyanúgy élj mint máskor..

ja.. jut eszembe én középidőben még cipeltem fel a negyedik emeletre a kisebbik manókámat.. 13kiló + a nagykabát...

egy kicsit visszafogjuk magunkat apával.. bár kezdenek elvonási tüneteim lenni.a védőcsajom szerint aki óvatos: no szex, no ülőfürdő ( azért mindegyikből van egy kicsi :)

dolgozhatsz ha számodra nem túl fárasztó, nem kellemetlen és nem veszélyes...

egyébként a két gyerekkel magánrendelésre jártam..aztán a válaztott magándokim nem jött be éjjel amikor a második érkezett.. na akkor ügyeletesnél szültem... egy fiatal rezidens dokicsajnál.. most is hozzá járok, be a kórházba!!Az sem rosszabb ám!! sőt!


Jó egészséget kívánok és boldog babázást!!

2010. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válszoltatok, szerencsére egy kis hátfájáson kívűl semmi bajom, de már úgy szeretnék hason aludni és egy jót nyújtozkodni : ) A melleim is rendesen megnőttek... 75 B-ről már a 85 is kicsi, most jönnek a C-k:) A pocim pedig az elmúlt 6 hétben nőtt meg, előtte senki nem is sejtette, hogy babát várok. Görcseim eddig nem voltak, és az első babát várjuk, azér a jövőben visszaveszek a tempóból, ez a hátránya a panszmentességnek, hogy hajlamos az ember kevésbé pihenni! Apával egy picit visszaveszünk, ahogy tanácsoltátok, legalábbis a következő vizsgálatig, eddig is zuhnyoztam emelést kerülöm, a lépcső... 2 emelet.... annyi amennyi... Ha bárkinek eszébe jut még valami, vagy a saját tapasztalat az előre is köszönöm.
2010. jan. 11. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!