Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma teszteltem pozitívat....

Ma teszteltem pozitívat. Napra pontosan mennyi idős lehetek?

Figyelt kérdés
A menszim utoljára december 10.-én volt.Azt tudom hogy így szeptember 16-ra leszek kiírva, de hogy számolják azt hogy ...ennyi hetes...ennyi napos valaki?
2010. jan. 10. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó menstruáció dátumához számolják a heteket.
2010. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Orvosok egy speciális naptár segítségével, de a neten is van egy csomó szülési kalkulátor, pl. ez: [link]

Mindenhol az utolsó menzi első napját kell megadni, meg hogy általában milyen hosszú egy ciklusod. Ez alapján van meg, hogy hány hét + napos a terhesség. Persze ez nem teljesen pontos, mivel a fogantatás időpontja vélt dátum, tehát ritkán tudni pontosan a napját.

2010. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Van egy UH séma!A minden kisbaba a 12.hétig egyformán fejlődik!És ultrahanggal meg tudják mondani ,hogy mennyi az ülőmagassága!Így egy napra pontos dátumot fognak neked mondani,hogy hány hetes +hány napos vagy!Pl én most 13 hetes és 1 napos vagyok!Boldog babavárást!Jó egészséget!
2010. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, az elfelejtettem odaírni, hogy


GRATULÁLOK A BABÁHOZ!!! :D

2010. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat.Holnap megyek dokihoz még aggódom mert volt pár hónapja egy méhen kívülim és sajnos a lehetőségem most is 50 %.De bizakodom hogy jó helyen van mert most semmi tünetem, akkor meg volt.
2010. jan. 10. 14:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem dec 6-án volt utoljára, úgyhogy az alapján 5 hetes vagyok ma, vagyis te 4 hetes és 3 napos vagy. Én csak egy hét múlva megyek dokihoz, akkor már talán szívhang is lesz. Ilyenkor még nem mindig látják. A lányommal is 6 hatesen mentem, márt volt szívhang. Én akkor felhívtam a dokit, ő mondta hogy két héttel a kimaradt után menjek.
2010. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!