Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben dr. Papp Gábor milyen...

Győrben dr. Papp Gábor milyen orvos?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ultrahangon voltam nála, vagyis ő volt az uh-s amikor ott voltam, meg egyszer a terhesgondozóba hozott össze vele a sors, hát elég bunkó volt, a terhesgondozóból sírva menekültek a kismamák, úgy bánt velük, velem is elég nyers volt, össze-vissza ordibált mert a másik doki a 23-dik héten küldött cukorterheléses vizsgálatra, nem a 24-diken. Az uh-n meg megijesztett, kétszer is egyszer már közvetlen a szülés előtt.

Azt hallottam róla, hogy a magánbetegeivel viszont nagyon rendes.

2008. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer voltam nála a terhesgondozóban, velem nagyon kedves volt, a gyomorégésemre külön természetes alapanyagokból írt receptet. ( diótej)

Állítólag ebben nagyon jó, sokmindenre jól bevállt természetes dolgokból ajánl recepteket.

De halottam, hogy hangulatember, ki kell fogni nála.

Én az ultrahangon vagyok ledöbbenve, hogy az a vörös hajú asszistensnő mindig milyen nyers tud lenni.

Te nem így voltál vele?

2008. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Na, a vörös hajú asszisztensnő olvastán összeszorult a gyomrom. Annak a nőnek olyan a stílusa, mint aki mostanáig disznókat őrzött, és nemrég eresztették emberek közé. (Szakmailag mondjuk jónak tűnik.)

Bocs, hogy a Papp G.hoz nem tudok hozzászólni, csak megörültem, hogy nem én vagyok túlérzékeny...

2008. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, csak azért kérdeztem, mert a kezdetektől fogva a terhesgondozóba járok, és vidéki lévén eddig dr. Horváth Zoltánhoz tartoztunk.Eddig!!! A múlt héttől viszont dr. P.G-hez, és nem tudok róla semmit.

A vöröshajú rémről ugyanúgy vélekedünk:)

2008. aug. 4. 17:44
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Úgy látom a terhesgondozóba még mindig szeretnek változtatni. És nem is rendel az a doki tovább a tg-ba? Szerintem járhatnál továbbra is hozzá, én is ebben a cipőben jártam tavaly és akkor a védőnőm azt mondta nyugodtan járjak ahhoz akihez addig jártam(stummer jános volt)
2008. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
dr P. G. egy arrogáns bunkó! Engem még annó a gyermekambulancián hozott össze vele a sors, de sírva jöttem én is tőle. Jah, és "kisanyámnak" szólított!!!
2008. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Pökhendi, arrogáns, a kérdésedre egyenes választ nem ad. A pénzt azért nagyon szereti. Nem részletezem, bár lenne mit bőven.

Ha teheted inkább kerüld el!

2015. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Furcsa, hogy majdnem mindenki rossz véleménnyel van róla.. Szerintem nagyon kedves és jó szakember és egyáltalán nem pénzéhes.
2015. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Juti81 ***** válasza:
A 7-estől kérdezem, hogy a pénzt nagyon szereti... kért Tőled pénzt, ami nem lett volna jogos? Csak azért kérdezem, mert gondolkodom, hogy megfogadom, de ha ilyen, akkor inkább nem.
2016. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Teryann válasza:
TB-s kórházi rendeléseiről késik, a legkisebb empátiát sem mutatja, a kismama szakmai kérdéseire nem válaszol, az ultrahangot nem értékeli ki, holott az ő feladata lenne. Orvosok szégyene. Sajnálom, hogy van aki miatta negatívan ítéli meg a Győri Kórház nagyrészt kiválló szülész, nőgyógyász orvostársaságát. Aki teheti kerülje, nem orvosnak való.
2021. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!