Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok, és...

16 hetes terhes vagyok, és érzem már a baba mozgást. De, mért mindig a baloldalon?

Figyelt kérdés

soha nem középen, hanem a hasam baloldalán!

Nem értem mért pont ott. Ott tapadna a méhlepény, vagy nincs köze a babamozgáshoz


2010. jan. 9. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos ott érzi jól magát:-)Az én babám mindig a jobb oldalon volt,2 napja átfordult a bal oldalamra,aztán tegnap este óta megint a jobbik felemen van:-)))Ma voltam 4dn ott is végig jobb oldalon volt.Igy érzik jól magukat,nincs ezzel semmi baj:-)21+5hetes kismami
2010. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, aranyos vagy:-)

Boldog pocis időszakot

2010. jan. 9. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a BAL oldalon éreztem pár hétig...most már mindig máshol bukkan fel,rugdos mendenfelé!:)

23h terhes

2010. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én meg mindig középen a köldököm alatt:) talán egyszer kétszer éreztem jobb oldalt
2010. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!