Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor múlnak/múltak el a...

Mikor múlnak/múltak el a terhesség alatt, a terhességi tünete? Van okom félni?

Figyelt kérdés

10 dik hétben vagyok,eleje borzalmas volt,sok sav,hányinger,mellfeszülés stb.Futni orvoshoz nem fogok,mert már nem normálisnak nézz,és azt sem szeretik ha minden apró dolgokért futnak a kismamák.

Mostanra a sok még a savam,de már feszülnek a melleim,és nem mindig szurkál a hasam,inkább éjjel.


2010. jan. 8. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az normális, ha elmúlnak a kellemetlen első tünetek. Sőt, van akinek nem is jelentkezik, nem feltétele a terhességnek.
2010. jan. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szülés előtt 3 nappal múlt el a napi 24 órás durva gyomorégésem. Semmi sem használt rá. Félidőig emellett hányingerem volt, de nem csak reggel. Az álmosság is kitartott végig. A baba mindent kárpótol! :)
2010. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

HA úgy érzed valami nem stimmel, akkor irány az orvos! Teljesen mindegy ha az agyára is mész!:-)

Amúgy nekem például óramű pontossággal múlt el az össze tünet egyszerre! Az első harmadot végighánytam, állandóan fáradt voltam, a melleim majd leszakadtak, aztán a 14. hét első napján úgy ébredtem hogy semmi bajom...nagyon furcsa volt! Elöszőr én is megijedtem, de semmi baj nem volt!:-))

28 hetes kismami:-)

2010. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha tényleg azt érzed,hogy baj van menj dokihoz!Én ne foglalkozz vele,mit gondol!Az a dolga,hogy vigyázzon rád és a babára!De nem kell izgulni ,nekem 8 hetesen múlt el szinte minden tünet!Én is beparáztam....de semmi baj nem volt!Vigyázz magadra!Pihenj sokat!Üdv:13 hetes
2010. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok!KÖSZÖNÖM!


Nem érzem,hogy baj lenne hanem épp azt,hogy furcsa jól vagyok.Olyan hirtelen jött,hogy jobban lettem.

Gratulálok a kismamiknak sok szerencsét kívánok nektek!!


De azért írhat más kismami is,hogy nála,hogy működött ez.

2010. jan. 8. 12:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mindössze két hétig voltam nagyon rosszul. (4-5hét)Azóta csak reggel van egy kis hányingerem, de ha ettem rendszerint el is múlik. A melleim is duzzadtak, de már nem fájnak különösebben. Először én is nagyon megijedtem, de aztán rendben volt minden a 9 illetve 11 hetes uh-on is, úgyhogy úgy gondolom, hogy ez mindenkinél másképp zajlik le.
2010. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 11+3 hetes vagyok.2-3 napja én is jobban érzem magam, nincs az egésznapos rosszullét, kevesebbet fáj a gyomrom.Szerintem ez normális.Kicsit én is megijedtem, de mivel a mellem ugyan ugy feszül, egyre sűrűbben kell pisilnem, és azért még néha-néha elkap a hányinger pár órára igy szerintem minden rendben van.Örülj/ünk, hogy lassan tudjuk élvezni is a várandóságot!

Boldog Babavárást!

2010. jan. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a tünetek 30 hetesen is tartanak:(

A legelviselhetetlenebb az a gyomorégés:(Igaz, a hányinger csak most kezd visszatérni, de kezdem úgy érezni magam, mint a legelején.

2010. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a 10. héten múlt el a rosszullét. Én is megijedtem, de nincs semmi baj. Már csak cigifüst és kávészag miatt öklendeztem, elmúlt a szokásos reggeli rosszullét, és a cicik sem feszültek, fájtak, sőt löttyedtek lettek, ha mondhatom így. :)

Mindenkinek máskor múlik el, és nincs arra sem garancia, hogy holnap nem tér vissza.

Nekem a cicifájás visszajött, de csak a 16. héten.

19 hetes km

2010. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Számolja Mária válasza:
Sziasztok. Én 12 hetes terhes vagyok és már a 6.héttől tartanak a rosszullétek hányás egésznapos hányinger mellfájás stb. Az utóbbi időben néha szurkálja a hasamat. Nem tudom, hogy ez normális e mivel első babámat várom és egy kicsikét ott van bennem a félsz de azért nem bánnám ha elmúlnának a rosszullétek eléggé lefáraszt. Sok oldalon olvastam hogy három hónap után elmúlnak esetleg enyhülnek.
2018. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!