Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van ötletetek? 12 hetes...

Van ötletetek? 12 hetes vagyok most, márciusig lejár az üdülési csekkünk, így szeretnénk elhasználni nehogy kárba vesszen.

Figyelt kérdés
De rájöttem, hogy velneszelni nem lehet, mert meleg vízben nem ülhetek, szauna sem, kirándulós helyen szállás szintén nem, mert kb 20 perc bevásárlás is kiszívja az összes energiámat, nemhogy egy egész napos túra... De akkor mégis hogy lehetne hasznosan elkölteni? Van itt olyan kismama, aki fel tudta jól használni és megosztaná velem az ötletet?
2010. jan. 8. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek olyan helyre, ahol nemcsak túrázni lehet, hanem várost nézni, ahol van történelmi belváros, vár, ilyesmi :) Mint pl. Eger, Sopron, Miskolc, Szeged.
2010. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 hetesen épp wellneszelni voltam, persze módjával, gyógyvízbe nem mentem, csak a wellness medencébe.

Nekünk is sok üd. csekkünk megmaradt, mi főleg étteremre költöttük, pl. családi ünnepek (anyukám 60. szülinapja), és mi fizettünk a csekkből. Férjem pedig biciklit is tudott rajta venni.

2010. jan. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Étteremben is el lehet enni, de 10% levonás ellenében meg is hosszabbítja a kibocsátó
2010. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy étteremhez van melegétkezési utalványom, mozihoz kultúra utalványom (mert a szállodákon kívül még ezek fogadják el az üdülésit) vagy a pólus centerben pl bowlingozni is elfogadják, de ugye nem szabad nehezet emelnem...minden tiltó listán van, amit csinálni lehetne vele...
2010. jan. 8. 09:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ülhetsz meleg vízben, csak forróban és gyógyvízben nem szabad. De a wellness szállodák nem a gyógyvizeikről híresek:)
2010. jan. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

www.udulesicsekk.hu

keress rá, hogy még mire tudnád használni. fogászati és eü dolgokra is fellehet. a fogászat pedig terhesség alatt aktuális. vagy szépítkezés, fodrászat stb.

2010. jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabítassd meg.Plusz egy évre meg lehet hosszabítatni. Mi abból álltuk a keresztelő utáni ebédet a családnak.Jó volt mert energiám úgy se lett volna a főzéshez és kényelmes volt így.
2010. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is meghosszabbítottuk. Így még egy évig érvényes.
2010. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én szépségszalonban költöttem el,és van egy bababolt a Visegrádi utcában,ahol elfogadják az üdülési csekket.
2010. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! A többi válaszoló jó ötleteket afott már, én még csak annyit fűznék hozzá, hogy most vagy 12 hetes, vagyis most fejezed be az 1. trimesztert, amire sokaknál jellemző a fáradtságérzet. Én is ilyen voltam, napi 20 órát képes lettem volna aludni, de legalábbis feküdni. :) Van akinél végig megmaradnak ezek a kezdeti tünetek, de általában a 2. trimeszterre újra energikussá válnak. Úgyhogy várj egy kicsit, aztán lehet, hogy kirándulni is el tudtok majd menni.
2010. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!