Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 24. hetesen nem híztam még...

Ha 24. hetesen nem híztam még semmit lehet bajom volt igy vki még?

Figyelt kérdés
a baba elvileg jol van,a védőnő csak hümmög h még nem látott ilyet.az orvos meg annyit mondott h felettébb szokatlan...de bajt nem mondott...sztk ban persze lehet nem is érdekli...no mind1...egybkén 165cm 56 kg vagyok.köszi a válaszokat,egy aggódó kismama
2014. júl. 13. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogy szokatlan, előfordul ilyen is. Inkább az a fura, hogy a védőnőd még nem tapasztalt ilyet, bár lehet, hogy pályakezdő.


Én pont a 24. hétig nemhogy nem híztam, de 4 kilót fogytam a kiindulási súlyomhoz képest. Pedig nem is hánytam egyszer sem szerencsére, igaz, volt is miből fogyni, mert kb. 10 kg plusz súly volt rajtam.

Aztán a 24. héttől kezdtem egyre több lenni, de az sem zsír volt csak a baba és a járulékos dolgok (vér, méhlepény, magzatvíz stb.)

Végül a 41. héten 8 kg plusszal mentem szülni és egészséges, normál súlyú lányom született.

2014. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi én addig kb 1 vagy másfél kilót híztam. Na a 40. hétre sikerült 19 kilót híznom mikor a 32. héten abbahagytam a fizikai munkát...Szerencsére elveszett rajtam és senki nem hitte el a majd 20 kilót, de a mérleg nem hazudott :)
2014. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is voltam így.

Kb a 26. hét körül kezdtem el hízni. Akkor viszont majdnem 15 kg jött fel. :S

De nekem egyébként mondta a doki, h egyáltalán nem baj, ha az első felében nem hízik semmit az anyuka.

2014. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes védőnőd van. A legtöbb kismama a végén hízik. Én a 24. hétig kb. 2 kilót híztam, utána meg még 11-et.
2014. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

26.hetig egy deka nem jott fel nekem sem. Aztan a vegere megis osszeszedtem 15kg.

Nem tudom miert vannak elajulva nalato, hiszen egyaltalan nem szokatlan.

2014. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia én kedden leszek 26 hetes ,és 7 kg híztam ,közölte a védőnő kicsit le kéne állnom a kajával!

Csak igenám most jön a java a hízásnak, mondtam erről nem tehetek!!

2014. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké megnyugodtam csajok :)
2014. júl. 14. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!