Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor és mivel kezdjem el...

Mikor és mivel kezdjem el kenegetni a növekvő pocakomat és a cicimet, hogy ne legyenek csíkjaim? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 18:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg vitamin van az olivaolajban. Jó minőségűvel nyugodtan kenheted magad!
2010. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajna ez alkatfüggő. Én kentem mint egy őrült, dm-es babylove olajjal és sima oliva olajjal is, de a 33. hét után olyan hirtelen nőtt nagyot a hasam, hogy kenhettem naponta 5ször, nem ért semmit és csúnyán csíkos lett a hasam. De már nem érdekel. :)

Üdv: 3 hós kislány anyukája

2010. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: összesen 9 kilót híztam, tehát még az sem volt "probléma" de nagy hasam volt, a bőröm nem bírta...
2010. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én már amikor megtudtam, hogy kisbabát várok kentem a hasamat Garnier testápolóval. Meg is örültem, hogy nem lesznek csíkjaim, pedig hajlamos vagyok rá. Majd 34 hetesen észrevettem a hasam alján egy csíkot, most már több is van! Pedig nem híztam sokat és a pocim sem nagy, csak hirtelen sokat nőtt és a bőr nem bírja!

Tehát alkat kérdése és nem a testápolóé!


36 hetes kismama

2010. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Sajnos tenyleg nincs biztos recept. En egy igen jonak szamito kremmel kenegettem magam az elso terhessegem alatt. Akkor rengeteget hiztam, gyorsan, foleg az elejen. Egyaltalan nem csikosodtam, pedig ossze-vissza kentem magam. Volt, hogy egy hetig sem erte krem a borom...

Most a masodik babamat varom, kirobbano formaban estem teherbe, alig hizom, csak a hasam no, szep, feszes, kerek pocim van, nem is nagyobb, mint az elso babaval. Ugyanazzal kenem magam, valamivel intenzivebben. A 34. hetben vagyok es most vettem eszre, hogy elkezdett repedni a bor az alhasamon.

Egyaltalan nem ertem hogy lehet, meg az oregedessel sem indokolhatom, mivel nincs masfel eve, hogy a nagyobbik babam megszuletett.

Ertetlenul allok es pislogok, ez tenyleg kiszamithatatlan dolog!

2010. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szia! Bizony ez alkati kérdés! 4 gyerek után egyetlen csíkom sincs, pedig nem használtam semmit, még sima testápolót se (nem bírja a bőröm). a barátnőm meg baromi drága stria elleni krémmel kenekedett, mindene csupa csík.
2010. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha már terhes vagy már régen elkellett volna kezdened kenegetni.Én dm es babyloveos olajjal,meg krémmel kentem magam,meg zsiros niveás testápolóval,meg még egy olajjal,azthiszem weleda volt.Nem lettem csikos,volt hogy naponta háromszor kentem mindenem,derekam,mellem,hasam,combom,fenekem
2010. jan. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem számít,hogy mivel kened,mert csak attól függ,hogy mennyire lazák a kötőszöveteid!

Teljesen egyedi,hogy kinek jön ki és kinek nem!

2010. jan. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
En este zuhanyzas utan jol beken bio olajjal es reggel meg E viaminos kakaovajjal. Eddig meg nem lettem csikos, (34 hetes vagyok) de meg barmi tortenhet az utolso hetekben. Hozzateszem, hogy nagyon pici a pocim, meg ultrahangra is elkuldtek mert egyszeruen hihetelenul kicsi es azt hittek a baba mar hetek ota nem fejlodik. Persze jol van a draga es minden rendben. :) Lehet emiatt is usztam meg eddig a csikokat, nem tudom. Egy darab kismama ruhat sem kellett eddig vennem, sokan eszre sem veszik a pocim ha nem feszes poloban vagy pulcsiban vagyok. :( 66 kilo vagyok es 171 magass tehat normal testalkat.
2010. jan. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 gyerekes barátnőm a Rossmann-os Babydream kenőcsöt javasolta, azzal kenem kb. a 20. héttől minden este (még mindig nem fogyott el:), néha reggel is, és még mindig nem vagyok csíkos, remélem már nem is leszek. 38 hetes kismami
2010. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!