Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Talán csuklás?...

Mi lehet ez? Talán csuklás? Még nem volt ilyen.

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok és ma előszőr volt olyan érzésem a hasamban mint a szabályos szívverés,ütemesebb csak lassabb volt,pár percig tartott.
2010. jan. 7. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,olyan rángatózás szerű.Mindig erősebben fogod érezni.
2010. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

lehetséges hogy csuklást éreztél.én is 31 hetes vagyok.a kislányom szinte minden nap csuklik.sztem a feje lent van,mert mindig ott érzem a ritmusos "vmit". sztem neki kicsit rossz,mert akkor elkezd intenzíven rugdozni meg ütögetni,míg el nem múlik neki.

úgy sajnálom ilyenkor,már sok mindent kipróbáltam,hátha tudok neki segíteni,h elmúljon.de igazából nem sikerült.

A védőnőm szerint ez nem baj,csak magzatvizat nyel ilyenkor.ne ijedj meg ! :)

2010. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sziasztok.bocsánat h belekérdezek a kérdésbe de kedves utolsó mennyire érzed lent kb a köldöködtől h cm-re?csak azert kérdem mert pár napja nekem is elkezdett csuklani és próbálom kideríteni h befordul-e már vagy sem?előre is köszönöm.33 h kismama
2010. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A csuklás jó elöjel , azt jelenti hogy érett a baba tüdeje a légzéshez .Neki nem kellemetlen , ne idegeskedjetek :))
2010. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33.hetes vagyok, 3 napja voltam u.h.-n még nem fordult be, pedig biztos voltam benne :), éppen azért, mert teljesen lent éreztem a csuklást. a doki erre mosolygott, mert a csuklástól ugye bár nekünk sem a fejünk mozog:), hanem a gyomrunk, alhasunk, ami éppen akkor van lent ha a feje fent... sajnálom, ha lent érzed még biztosan neked sem fordult be.
2010. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocs, előző voltam... elnézést, nem a kérdésre válaszoltam, hanem a belekérdezőnek :) mégegyszer bocs.
2010. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
belekérdező vagyok és szomorúúúúú:(:(
2010. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!