Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak tippelt a doki, hogy...

Csak tippelt a doki, hogy kislány?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos még nem tudják megmondani a baba nemét,így 23 hetes uh-on tippelt a doki,hogy talán lány.Nagyon útban volt a köldökzsinór.

Akkor már ne is "reménykedjek"a fiú babában?

Volt más is,akinek a "tipp" nem jött be?Miből következtethetnék a babám nemére,mi jellemző nagyon a fiúkra?


2010. jan. 7. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az UH-nál nincs jobb tipp. Az összes többi "tapasztalat" cirka fiftififti alapon jön be, azokra ne számíts. A doki azért mondta, hogy talán lány, mert fütyit nem látott, de, ha takarásban volt, akkor ez van. Mivel nem biztosra mondta, nyugodtan bizakodhatsz még fiúban is akár, de csak óvatosan ezzel a vágyakozással, nehogy rossz kedved legyen később, ha túlzottan beleélnéd magad és mégsem az. Várd ki a köv. UH-t!
2010. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

4D-s uh-on szinte 100%-ban meg tudják mondani a baba nemét! Nem tervezitek, hogy mentek? 22-32 hét között érdemes elmenni. Amikor a fiammal voltam babás teljesen tisztán kivehető volt a kis kukackája, onnantól biztosak voltunk benne, hogy fiú és a felvételek is szuperek...egy élmény volt.

Most is el fogunk menni a tesót is megnézzük pár hét múlva, ha minden igaz ő lány. Remélem az! :))

Boldog babavárást!


22h kismama

2010. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szia.én is igy vagyok mint te nekem a 19 heti Uh-n mondták h ugy nézz ki kislány hát azóta eltelt pár hét és nem lettünk okosabbak mert utoljára a keze pont a lába között volt.le lehet pontozni de én hiszek a babonákban lehet nem kéne és lehet "csalódni" de eddig nekem mindenki azt mondta h lányos hasam van.Legfőbb szakértőm a nagyapám és neki elhiszek mindent:)
2010. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Gondolkozunk a 4d-n,talán el is megyünk.Fűszeres kajákat kívánom,sört kívánom,pedig terhesség előtt a szagát is utáltam és van derekam is,tehát fiús a pocakom.Bal oldalt mozog stb...Majdnem az összes babona fiút igazol.

Nagyon kíváncsi vagyok.Bár a lényeg,hogy egészséges és fürge is a kis Drága,pedig eddig lusta volt.

Köszi,hogy írtatok!:)

2010. jan. 7. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem ismerősöm volt úgy, hogy végig fiút mondott neki a doki, látta a kukacát meg minden, és mikor megszületett akkor meg kiderült, hogy kislány, pedig semmi nem utalt rá, néztek is nagyokat a szülőszobában. tehát bármi lehet.
2010. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sorstárs szintén. :)

Tegnap, a 19 hetes UH-on a lába között volt a köldökzsinór. Így a doki annyit mondott, hogy "lányos", de csak és kizárólag a takarásra hivatkozva, és ez olyannyira tipp volt, hogy utána mondta is, hogy nem látszik, ez van, 50%-60%, hogy lány. Tehát lehet reménykedni a kisfiúban. Simán...

Mi 25 hetesen megyünk 4D-re, akkor talán megtudjuk.

2010. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én teljesen fiús terhes voltam ha babonát veszem alapul, hegyes has, szép derék pocakosan is. Kislányom született. Nekem már a 12.heti uh-n megmondták és utána is minden egyes alkalommal. Nem volt szégyenlős.

Van egy ismerősöm akinek 12.hetin fiút mondtak 3D uh-n még a kukija is látszott azon a képen amit kaptak és végül kislány lett.

2010. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A 20 hetes uh-n biztosra lanyt mondtak.

Kisfiam lett.

Ha nem mondta biztosra akkor inkabb ne eld bele magad.

Menjetek el esetleg 4 d-re:)

Szep terhesseget neked.

Ja,es ird meg majd ha mar tudod a nemet.

2010. jan. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!