Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet a csuklás? Ki tapaszt...

Ez lehet a csuklás? Ki tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Pár napja érzek naponta többször is apró picike kis lüketéseket mindig egy helyen.de nekem olyan gyorsnak tünik.egész lent érzem akkor az már azt jelenti h a feje lent van h befordult.azert kérdezem ezt mert utoljára még nem volt befordulva és már itt lenne az ideje.és lehetséges h lehet hülyén fogalmazok de srégen feszik.szóval ugy értem h nincs a háta az oldalamhoz feszülve.remélem értitek mit akarok és nem néztek teljesen .....-nak?köszönöm a segítségeteket előre is.
2010. jan. 7. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb. 2-3 percig szokott csuklani nekem. Ha a hátamra fekszem, akkor látni is lehet, hogy a hasam is ütemesen mozog.

Nekem is úgy fekszik szerintem, mint a tied, a feje már lent van régóta, hogy a jobb oldala van "kifelé", mert én a jobb oldalamon szoktam érezni, hogy a lábacskáját kinyomja, de bal oldalon nem volt még ilyen.

35+1 hetes

2010. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet csuklás. Nem tudom hány hetes vagy ,én kb.37 hetesen éreztem elöször ,olyan is volt 10-15 percig tartott.
2010. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mikor utoljára hazajöttem a dokitól foruld meg de akkor csak azt vettem észre h addig a bal oldalon éreztem a rúgásokat azóta meg én is a jobb oldalon.van amikor két puklim van az egyik nagyobb a másik kisebb de akkor sem tudom megkülönböztetni h melyik a feneke és a feje.
2010. jan. 7. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!